Okrągły kosz z pedałem Jotta SCANDIC 3l biały · ORLEN VITAY

Okrągły kosz z pedałem Jotta SCANDIC 3l biały

W magazynie
59,90 zł lub 11 780 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Praktyczny kosz na śmieci z bambusowa pokrywą. Kosz Scandic 3l w kolorze białym został wykonany z lakierowanego metalu o matowym wykończeniu.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Okrągły kosz z pedałem Jotta SCANDIC 3l biały

ikona

FUNKCJONALNY I HIGIENICZNY

Praktyczny kosz na śmieci z bambusowa pokrywą. Kosz Scandic 3l w kolorze białym został wykonany z lakierowanego metalu o matowym wykończeniu. W środku posiada plastikowy wyjmowany wkład na śmieci, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Kosz wyposażony w otwieraną za pomocą pedała nożnego pokrywę. Pokrywa zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów. Wyjmowany wkład ułatwia opróżnianie kosza, a pedał nożny umożliwia otwieranie kosza bez konieczności schylania i dotykania pojemnika rękoma, co umożliwia zachowanie higieny.

Okrągły kosz z pedałem, biały Jotta SCANDIC
ikona

SKANDYNAWSKI DESIGN

Kosz na śmieci Scandic to niezwykle funkcjonalny, a zarazem elegancki i stylowy dodatek do łazienki. Jego klasyczny, skandynawski design doskonale sprawdzi się również w biurze, sypialni i innych pomieszczeniach. Uniwersalna kolorystyka, prosta forma i drewniane akcenty doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu: klasycznym, skandynawskim, nowoczesnym, czy industrialnym.

Okrągły kosz z pedałem, biały Jotta SCANDIC
Opis
Producent Dajar
Marka Jotta
Rodzaj Kosze na śmieci
Materiał metal
Kolor biały
Średnica 17 cm
Długość kosza z pedałem 21,5 cm
Wysokość 24 cm
Dodatkowe informacje wyjmowany wkład na śmieci
To Top