Wyrzynarka BLACK&DECKER 520W KS701PEK-QS · ORLEN VITAY

Wyrzynarka BLACK&DECKER 520W KS701PEK-QS

W magazynie
189,00 zł lub 37 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Lekka i poręczna wyrzynarka elektryczna doskonała do cięcia drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Ruch wahadłowy brzeszczotu znacząco przyspiesza proces cięcia, gwarantując efektywność.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Wyrzynarka BLACK&DECKER 520W KS701PEK-QS

ikona

ERGONOMICZNA BUDOWA

Lekka i poręczna wyrzynarka elektryczna doskonała do cięcia drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Ruch wahadłowy brzeszczotu znacząco przyspiesza proces cięcia, gwarantując efektywność. Regulacja kąta nachylenia płyty bazowej umożliwia precyzyjne cięcie pod kątem 0 lub 45°. Zmienna prędkość suwów podnosi wszechstronność zastosowań wyrzynarki. Doskonale sprawdza się przy szybkich cięciach, cięciach krzywoliniowych, cięciach pod kątem oraz cięciach wgłębnych. Ergonomiczna obudowa i minimalne wibracje w trakcie pracy zwiększają komfort użytkowania. Dodatkowo, adapter do odsysania pyłu zapewnia czyste otoczenie podczas cięcia.

zdjęcie produktu
ikona

PRAKTYCZNY I WYGODNY ZESTAW

Możliwość montażu i wymiany brzeszczotów bez konieczności użycia narzędzi znacznie ułatwia pracę. Włącznik z funkcją blokowania pozwala na wygodne i ciągłe operowanie narzędziem. W zestawie znajduje się brzeszczot do cięcia drewna, a całość pakowana jest w praktyczną walizkę z tworzywa, zapewniając ochronę i łatwy transport.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Black+Decker
Moc 520W
Częstość skoków na biegu jałowym 0 - 3000 skok/min
Typ mocowania Chwyt typu T
Częstotliwość skoków na biegu jałowym 0-3000 skok/min
Długość skoku 19 mm
Max zakres ciecia w drewnie 70 mm
Max zakres cięcia w profilu stalowym 5 mm
Max zakres cięcia w PCV 5 mm
Funkcja podcinania Tak
Waga kg 1,65 kg
To Top