Kubek termiczny Contigo BYRON SS GUNMETAL 470 ml

Czasowo niedostępne
Kubek termiczny Contigo Byron 470 ml. Idealny na chłodne wieczory. Kubek termiczny Contigo Byron jest o pojemności 470 ml. Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Posiada podwójnie izolowane próżniowe ścianki, które utrzymują temperaturę płynu przez 7 godzin, a zimno przez 18 godzin.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kubek termiczny Contigo Byron 470 ml

ikona

Idealny na chłodne wieczory

Kubek termiczny Contigo Byron jest o pojemności 470 ml. Wykonany jest ze stali nierdzewnej. Posiada podwójnie izolowane próżniowe ścianki, które utrzymują temperaturę płynu przez 7 godzin, a zimno przez 18 godzin. Gumowa opaska pozwala pewniej chwycić kubek, nawet gdy jest pełny i ciężki lub gdy mamy małe dłonie. Ponadto wykonany jest z materiału wolnego od BPA.

 

Kubek termiczny Contigo Byron 590 ml
ikona

Pstrykasz. Otwierasz.

Wystarczy, że przesuniesz palcem zamknięcie w górę aby się napić. Pstrykasz w dół - zamykasz. Technologia gwarantuje 100% szczelności. Wnętrze nakrętki w kubku termicznym Contigo Byron jest łatwo dostępne więc nie ma problemu z umyciem.

 

Kubek termiczny Contigo Byron 590 ml z góry
ikona

Kubek powinien posiadać dobrą termikę

Podwójne ścianki kubka termicznego Contigo Byron są izolowane próżniowo. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe właściwości termiczne. Kubek utrzymuje ciepło do 7, a zimno nawet do 18 godzin.

 

Kubek termiczny Contigo Byron 590 ml - schemat działania izolowania próżniowego w kubkach
ikona

Ważna jest higiena - kubki łatwo jest umyć

Taki cel przyświecał projektantom od początku. Żadnych zakamarków, żadnych zamkniętych przestrzeni, żadnych luźnych części, które można zgubić... Po prostu odkręcasz nakrętkę od kubka termicznego Contigo Byron i myjesz pod bieżącą wodą lub wkładasz do zmywarki.

 

Kubek termiczny Contigo Byron 590 ml obok choinkki
Opis
Producent PRD Contigo
Pojemność PJM 470 ml
Materiał wykonania MTW stal nierdzewna
Możliwość mycia w zmywarce MMZ Tak
Kolor KLR Czarny
Pompka PMP Nie
Wymiary WMR 20 x 8 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top