Ładowarka samochodowa Baseus Magic USB + USB-C QC 4.0 PD 45W (czerwono-niebieska)

Czasowo niedostępne
Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie! Baseus umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie praktycznie każdego urządzenia przenośnego ze złączami USB. Prąd o dużym natężeniu gwarantuje wysoką wydajność i szybkość ładowania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W

ikona

Ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie!

Baseus umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie praktycznie każdego urządzenia przenośnego ze złączami USB. Prąd o dużym natężeniu gwarantuje wysoką wydajność i szybkość ładowania. Ty i Twój pasażer możecie jednocześnie ładować dwa urządzenia. Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W została zaprojektowana nie tylko do telefonów z systemem Android, Apple ale również do nawigacji GPS, słuchawek, sprzętu fotograficznego, power banków, e-papierosów itp. Bez względu na to jakie masz urządzenie - ciesz się efektywną pracą akcesorium.

 

Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W podłączona w samochodzie, podczas ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
ikona

Wyświetlacz napięcia

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W z woltomierzem poinformuje Cię o aktualnym stanie akumulatora w Twoim samochodzie. Zanim Twój samochód zostanie uruchomiony, ładowarka sprawdzi napięcie. Wynik pomiędzy 12.8v-12.2v jest normalny. Po uruchomieniu samochodu prawidłowe napięcie wynosi między 14,8v-13,4v. Gdy natomiast napięcie spadnie poniżej 12V oznacza to, że powinieneś sprawdzić akumulator w swoim samochodzie.

 

Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W zbliżenie na wyświetlacz napięcia
ikona

Huawei SuperCharge

Huawei opracował własny standard SuperCharge. Smartfon ładuje się jeszcze szybciej i podczas ładowania nie nagrzewa się tak mocno. Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W z tym standardem dostarcza prąd o napięciu 4,5V i natężeniu 5A. Dla porównania standardowe ładowarki oferują nam tylko natężenie 1A.

 

Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W podłączony telefon do ładowania w samochodzie
ikona

Wykończenie

Zaawansowany korpus z PC z technologią odporności na zarysowania utrzymuje go stabilnie i pozwala ładowarce samochodowej Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W zawsze wyglądać jak nowa. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi idealnie komponuje się z większością zapalniczek samochodowych i wygodnie leży na krawędzi gniazda. Ładowarka jest odporna na temperaturę, trwała i stabilna. Dodatkowo podświetlenie w nocy nadaje ładowarce świetnego wyglądu i pomaga zlokalizować akcesorium.

 

Ładowarka samochodowa Baseus Magic Series CCMLC20C-09 45W widok na kilka ładowarek na szarym tle
Opis
Producent PR Baseus
Rodzaj Samochodowa
Złącza [Rodzaj złącza - ilość] USB-A - 1 szt., USB-C 1szt.
Liczba zasilanych urządzeń 2
Napięcie wyjściowe [V] USB-A: 4,5V/5A; 5V/4,5A; 9V/3A; 12V/3A; 20V/2,25A | USB-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/2,25A
Szybkie ładowanie Tak
Kolor KO Czerwono-niebieski
Wysokość WS 60,5 mm
Szerokość SZ 30,5 mm
Waga WG 45 g
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Standardy ładowania: PPS/PD3.0/QC4+/QC3.0/QC2.0/SCP/AFC/MTK PE
To Top