Ładowarka samochodowa SAVIO SA-06/B Quick Charge 3.0 2xUSB

W magazynie
49,00 zł lub 9 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Ładowarka samochodowa Quick Charge 3.0A SAVIO SA-06/B umożliwia ładowanie telefonu lub tabletu z gniazda zapalniczki. Ładowarka posiada kondensatory polimerowe, które znacznie wydłużają żywotność ładowarki w porównaniu ze standardowymi elektrolitycznymi kondensatorami.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 
ikona

Zastosowanie

Ładowarka samochodowa Quick Charge 3.0A SAVIO SA-06/B umożliwia ładowanie telefonu lub tabletu z gniazda zapalniczki. Ładowarka posiada kondensatory polimerowe, które znacznie wydłużają żywotność ładowarki w porównaniu ze standardowymi elektrolitycznymi kondensatorami. Dodatkowo wyposażona została w zabezpieczenia przed przepięciem i zwarciem oraz przegrzaniem.

SAVIO la-03
ikona

Warto wiedzieć

Ładowarki posiadają 2 przetwornice, co gwarantuje prawdziwe prądy ładowania 3A oraz 2,4A w drugim gnieździe USB. W popularnych ładowarkach występuje 1 przetwornica, która podczas ładowania telefonów wykorzystujących oba gniazda USB dzieli napięcie na oba gniazda i w efekcie żaden telefon nie jest ładowany deklarowanym przez producenta prądem. W naszych jedna przetwornica odpowiada za natężenie 3A a druga 2.4A.

SAVIO la-03
ikona

Marka Savio

Marka Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych zarówno do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji. Produkty te cechują się przede wszystkim niezawodnością w rozsądnej cenie. Właścicielem marki Savio jest firma Elmak Sp. z o.o. - producent pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju”, a wśród jej klientów znajdują się uznane marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.

SAVIO la-03
Opis
Producent PR Savio
Rodzaj Ładowarka samochodowa
Złącza [Rodzaj złącza - ilość] USB - 2 szt.
Liczba zasilanych urządzeń 2
Napięcie wyjściowe [V] 3.6V-6.5V/3A, 6.5V-9V/2.4, 9V-12V/1.5A oraz 5V/2.4A
Szybkie ładowanie Tak
Kolor KO Czarny
Wysokość WS 68 mm
Szerokość SZ 30,8 mm
Głębokość GŁ 30,8 mm
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Kompatybilna ze standardem: Quick Charge 3.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 1.0
Zasilanie 12V/24V
Interface USB
To Top