Nowość

Lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN Biała

W magazynie
119,00 zł lub 23 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN Biała. Biała lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN Biała

ikona

Technologia Dual Led

Biała lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm. Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje białe światło.

 

Lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN Biała z dołu
ikona

Wielofunkcyjność i dożywotność

Najnowszej generacji, profesjonalna, biała lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Tryb 99 sekund to tryb w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure. Duży elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę. Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. Lampa ma wbudowany zasilacz także podłączamy ją kablem do gniazdka bez dodatkowego podłączania zasilacza.

 

Lampa UV do paznokci Oromed ORO-SUN Biała z boku z podanymi wymiarami
Opis
Producent PRD Oromed
Rodzaj lampy RDL UV
Moc MC 48 W
Przeznaczenie PRZ DO PAZNOKCI
Sensor ruchu SNS Tak
Wyświetlacz WST Tak
Barwa emitowanego światła BRW biała
Zakres fal ZKR 365nm i 405nm
Kolor KLR biały
Wymiary WMR Wysokość: 93 mm
Waga WG brak danych
Zawartość zestawu ZZW lampa UV, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top