Lampka nocna Extralink rzutnik Projektor gwiazd dla dzieci, w kształcie astronauty

W magazynie
89,00 zł lub 17 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zanurz się w cudach kosmosu dzięki projektorowi gwiazd. Ten wyjątkowy projektor gwieździstego nieba, wykonany w kształcie astronauty, maluje przestrzeń kolorowymi i nieprzewidywalnymi mgławicami, galaktykami w wysokiej rozdzielczości i delikatnie migoczącymi gwiazdami.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Lampka nocna Extralink rzutnik Projektor gwiazd dla dzieci, w kształcie astronauty

ikona

Czarujący gwieździsty spektakl

Zanurz się w cudach kosmosu dzięki projektorowi gwiazd. Ten wyjątkowy projektor gwieździstego nieba, wykonany w kształcie astronauty, maluje przestrzeń kolorowymi i nieprzewidywalnymi mgławicami, galaktykami w wysokiej rozdzielczości i delikatnie migoczącymi gwiazdami. Paleta wielu kolorów przywołuje spokój nocy pod gwiazdami, przekształcając każde pomieszczenie w niebiańską przystań. Jego zdolność do pobudzania ciekawości, wyobraźni i kreatywności sprawia, że jest on szczególnie atrakcyjny dla dzieci. Projekt projektora to nie tylko estetyka; jest interaktywny i wszechstronny. Głowa astronauty, dzięki magnetycznemu obrotowi o 360°, wyświetla mgławice w dowolnym kierunku bez żadnych ograniczeń. Co więcej, regulowane ramiona pozwalają astronaucie przybierać różne pozy, czyniąc go uroczym elementem dekoracyjnym. Niezależnie od tego, czy chodzi o atmosferę, czy eksplorację, ten projektor doda odrobinę kosmicznego cudu do Twojej przestrzeni.

zdjęcie produktu
ikona

Wygodne sterowanie i personalizacja

Łatwość obsługi jest kluczową cechą tego gwiezdnego projektora. Oferuje on dwie metody sterowania: prosty przycisk i wszechstronny pilot zdalnego sterowania. Przycisk znajdujący się z tyłu kontroluje podstawowe funkcje, takie jak zasilanie, przełączanie trybów i długie naciśnięcie w celu wyłączenia. Pilot zdalnego sterowania zwiększa jednak komfort użytkowania, umożliwiając regulację kolorów, jasności i częstotliwości migania. Dodatkowo posiada on timer do automatycznego wyłączania - idealny do usypiania dzieci lub ułatwienie sterowania.

zdjęcie produktu
ikona

Wszechstronne zastosowania oświetlenia

Poza zwykłym projektorem, urządzenie to zaspokaja różne potrzeby oświetleniowe. Może być ściemnianą lampką nocną, nastrojowym oświetleniem do sypialni lub salonu, dekoracyjnym oświetleniem sof i stołów, dodatkiem do atmosfery w samochodzie, a nawet światłem stroboskopowym do małego kina domowego. Jest to również doskonały dodatek dekoracyjny do gabinetów, biurek komputerowych i pokojów gier, oferujący odrobinę galaktyki wszędzie tam, gdzie zostanie umieszczony.

zdjęcie produktu
ikona

Idealny prezent dla osób w każdym wieku

Projektor galaktyki - Astronauta to nie tylko wspaniały dodatek do każdej przestrzeni, ale także przemyślany prezent. Jego zdolność do pobudzania ciekawości, wyobraźni i kreatywności sprawia, że jest on szczególnie atrakcyjny dla dzieci. Jest idealny do stworzenia pięknej nocnej atmosfery dla dzieci, spędzenia romantycznego i relaksującego wieczoru z ukochaną osobą lub po prostu zrelaksowania się po długim dniu. Ten projektor to idealny prezent świąteczny dla zakochanych, dzieci, rodziny i przyjaciół, zawierający piękno nocnego nieba w uroczej formie astronauty.

zdjęcie produktu
Opis
Czas ładowania 4,5 h
Czas pracy 70 min
Filtracja próżniowa powietrza HEPA
Kolor produktu Fioletowy
Metoda oddzielania zanieczyszczeń Cykloniczny
Pojemność dla brudu suchego 0,77 l
Rodzaj czyszczenia Suchy
Rodzaj pojemnika na kurz Bez worka
Źródło zasilania Bateria
To Top