Listwa zasilająca SAVIO LZ-03 5m 5 gniazd

W magazynie
59,00 zł lub 11 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Listwa Zasilająca Przeciwprzepięciowa Savio LZ-03, 5 Gniazd 5m

ikona

Zastosowanie

Listwa zasilająca przeciwprzepięciowa 5 gniazd 5m SAVIO LZ-03 jest świetnym wyborem, gdy do podłączenia mamy wiele urządzeń, a gniazdko tylko jedno - pozwala na podłączenie aż pięciu urządzeń o obciążeniu maksymalnym 2500 W. Listwa została wyposażona w warystor chroniący przed przepięciem, a jej niepalna obudowa (mogąca wytrzymać w temperaturze do 600°C) zapewni Ci bezpieczeństwo.

SAVIO LZ-03
ikona

Marka Savio

Marka Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych zarówno do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swoich pasji. Produkty te cechują się przede wszystkim niezawodnością w rozsądnej cenie. Właścicielem marki Savio jest firma Elmak Sp. z o.o. - producent pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju”, a wśród jej klientów znajdują się uznane marki, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.

SAVIO LZ-03
Opis
Ilość gniazd 5
Ilość gniazd USB 0
Wyłącznik Tak
Prąd znamionowy urządzenia 10A
Maksymalne obciążenie 2500W
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny
Typ Antyprzepięciowa
Długość przewodu 5 m
To Top