Masażer do stóp TERRAILLON Aqua Spa +

W magazynie
219,00 zł lub 43 600 pkt
20,88 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Masaż stóp jest nie tylko przyjemny i relaksujący ale ma również niezwykle korzystny wpływ na nasze zdrowie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Masażer do stóp TERRAILLON Aqua Spa +

ikona

DOMOWE SPA

Masaż stóp jest nie tylko przyjemny i relaksujący ale ma również niezwykle korzystny wpływ na nasze zdrowie. Pobudza krążenie krwi oraz przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn. Dzięki Aqua Spa + marki Terraillon, możesz skorzystać z jego wspaniałych właściwości w swoim domowym zaciszu, zawsze gdy tego potrzebujesz. Aqua Spa + zostało wyposażone w: • rolki do masażu stref refleksyjnych stóp • Podczerwień • funkcje podtrzymywania temperatury wody • masaż wibracyjny oraz bąbelkowy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom można wykonać głęboki i kompleksowy masaż, który ma korzystny wpływ na pracę układu krwionośnego oraz najważniejszych organów wewnętrznych. Gwarantuje to ogólną poprawę samopoczucia oraz może pomóc w pozbyciu się niektórych dolegliwości.

zdjęcie produktu
ikona

SOLIDNA KONSTRUKCJA I PROSTA OBSŁUGA

Aqua Spa + od marki Terraillon zostało wykonane z wysokojakościowych i miękkich w dotyku tworzyw, które zapewniają trwałość urządzenia nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu. Za pomocą czytelnego pokrętła można w prosty i wygodny sposób wskazać odpowiedni dla siebie tryb pracy. Do wyboru: masaż wibracyjny + podczerwień; podtrzymywanie temperatury + masaż bąbelkowy; podtrzymywanie temperatury + masaż bąbelkowy + masaż wibracyjny + podczerwień.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Terraillon
Długość 42,3 cm
Szerokość 33,9 cm
Wysokość 24 cm
Gwarancja 2 lata
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top