Maszynka do włosów Blaupunkt HCC701

Czasowo niedostępne
Maszynka do włosów Blaupunkt HCC701 LED. Wygodna obsługa w każdych warunkach. Dzięki zasilaniu akumulatorowo-sieciowemu maszynka do włosów Blaupunkt HCC701 LED jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga dostępu do gniazdka elektrycznego podczas strzyżenia, a w przypadku rozładowania akumulatora, strzyżenie można dokończyć korzystając z zasilania z gniazdka.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Maszynka do włosów Blaupunkt HCC701 LED

ikona

Wygodna obsługa w każdych warunkach

Dzięki zasilaniu akumulatorowo-sieciowemu maszynka do włosów Blaupunkt HCC701 LED jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga dostępu do gniazdka elektrycznego podczas strzyżenia, a w przypadku rozładowania akumulatora, strzyżenie można dokończyć korzystając z zasilania z gniazdka. Wysokiej jakości akumulator litowy pozwala na ciągłą pracę urządzenia aż do 180 minut. Akumulator pozbawiony jest efektu pamięci, nie wymaga formatowania, a dzięki temu nie traci tak szybko swojej maksymalnej pojemności. Czas ładowania urządzenia to 90 minut.

 

Maszynka do włosów Blaupunkt HCC701 LED maszynka frontem
ikona

Salon fryzjerski w twoim domu

Maszynka do włosów Blaupunkt HCC701 LED została wyposażona w stylowy i elegancki wyświetlacz LED prezentujący pozostały czas pracy oraz poziom obciążenia silnika. Ostrza maszynki HCC701 są wykonane z niezwykle wytrzymałej ceramiki. Łatwo je także odłączyć od głowicy, co sprawia, że są łatwe i wygodne w czyszczeniu. Wymienne grzebienie pozwalające regulować długość strzyżenia (3 – 18 mm) zapewniają prostotę i wygodę użytkowania. Precyzyjna regulacja strzyżenia w zakresie 1-1,9 mm. W zestawie znajdziemy praktyczne etui, które pomieści maszynkę razem ze wszystkimi akcesoriami, 6 grzebieni dystansujących 3, 6, 9, 12, 15, 18 mm, zasilacz, stację ładującą, szczoteczkę do czyszczenia, olej maszynowy oraz pokrowiec.

 

Maszynka do włosów Blaupunkt HCC701 LED ostrze maszynki
Opis
Producent Blaupunkt
Bezprzewodowa tak
Czas pracy bezprzewodowej 180min
Liczba ustawień długości strzyżenia LU 6
Maksymalna długość strzyżenia MDS 18mm
Minimalna długość 1mm
Dodatkowe funkcje DF odłączana głowica
Akcesoria Etui podróżne, stacja ładująca, olej maszynowy, szczoteczka i grzebień
Rodzaj ostrzy Ceramiczne
Gwarancja GW 24 miesiące
Informacje producenta Akumulatory litowe bez efektu pamięci
Kolor czarny
Zasilanie Akumulatorowo-sieciowe
Czas ładowania 90min
To Top