Mata samopompująca Spokey niebieska

Czasowo niedostępne
Mata samopompująca Spokey Fatty Niebieska. Doskonałą ochronę przed zimnym podłożem. Spokey FATTY to wyjątkowa mata samopompująca, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywy dla klasycznych, cieńszych karimat oraz pompowanych, dmuchanych materaców.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mata samopompująca Spokey Fatty Niebieska

ikona

Doskonałą ochronę przed zimnym podłożem

Spokey FATTY to wyjątkowa mata samopompująca, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywy dla klasycznych, cieńszych karimat oraz pompowanych, dmuchanych materaców. To niezbędnik każdego noclegu w terenie - zapewnia najwyższy komfort snu, doskonałą izolację od podłoża (stopień izolacji R-Value 3). Ponadto jest idealnym wsparciem dla ciała podczas leżenia.

 

Mata samopompująca Spokey Fatty Niebieska - zwinięta
ikona

Samoczynnie pompująca

Mata Spokey FATTY pompuje się automatycznie - po otwarciu zaworu powietrze wypełnia jej wnętrze. To pozwala zaoszczędzić czas oraz siły podczas dalekich wypraw, weekendowych wycieczek czy górskich przygód. Po napełnieniu powietrzem, można osiągnąć efekt zbliżony do wypoczynku w łóżku. To dlatego jest najlepszym wyborem na noclegi w namiocie czy w schronisku.

 

Mata samopompująca Spokey Fatty Niebieska pod skosem
ikona

Znakomita izolacja od zimnego podłoża

Niezbędna podczas biwaków mata samopompująca Spokey FATTY została wykonana z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu posiada zwiększoną odporność na uszkodzenia i rozdarcia. Jej wymiary po napompowaniu (180 x 50 cm) zapewniają doskonały komfort, a grubość (5 cm) stanowi idealną warstwę izolacji od podłoża. Mata posiada wysoki stopień izolacji ciepła (R-Value 3), co świadczy o znakomitej ochronie przed zimnym podłożem. Jet bardzo skuteczna w ograniczaniu straty ciepła w chłodne noce.

 

Mata samopompująca Spokey Fatty Niebieska na białym tle
Opis
Producent PRD Spokey
Typ produktu TPP Mata samopompująca
Przeznaczenie PRZ do poprawy komfortu snu
Wysokość WSK 180 cm
Szerokość SZK 50 cm
Głębokość GBK 2,5 cm
Kolor KLR Niebieski
Waga WG 1400 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top