Materac dmuchany Blaupunkt IM720 203x157cm z pompką elektryczną wbudowaną

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Materac dmuchany Blaupunkt IM720 203x157cm

ikona

Welurowy

Materac dmuchany Blaupunkt IM720 okaże się niezastąpiony, gdy przyjadą do nas niezapowiedziani goście, a my nie mamy wystarczającej liczby miejsc, aby im w komfortowych warunkach przenocować. Przyda się także wtedy, gdy masz w planach rodzinny biwak lub jesteś na etapie meblowania mieszkania i potrzebujesz miejsca do spania. Dwuosobowy materac dmuchany IM720 marki Blaupunkt to idealne rozwiązanie na każdą z powyższych sytuacji. Wymiar tego modelu 203 cm x 157 cm oraz obciążenie do 295 kg zdecydowanie pomieści dwie osoby dorosłe lub trójkę lub czwórkę małych dzieci.

 

Materac dmuchany Blaupunkt IM720 203x157cm ze zbliżeniem na pompkę
ikona

Wbudowana pompka

Wysokość materaca 38 cm oraz pokrycie przyjemnym w dotyku welurem zapewnia komfort użytkowania. Materac dmuchany Blaupunkt IM720 zachowuje swój wygodny kształt, dzięki zintegrowanemu stelażowi, który wpływa na jego stabilność i odpowiednią sprężystość. Dzięki wbudowanej pompce elektrycznej ze schowkiem na kabel, pompowanie materaca to zaledwie kilka chwil. Złożony zaś zajmuje niewiele miejsca. Stabilny i komfortowy z wewnętrznym stelażem.

 

Materac dmuchany Blaupunkt IM720 203x157cm ze zbliżeniem na róg materaca
Opis
Producent PRD Blaupunkt
Rodzaj urządzenia RDZ Materac dmuchany
Przeznaczenie PRZ Do spania
Wymiary WMR 203 x 157 x 38 cm
Waga WG 5,27 kg
Kolor KO Niebiesko-Szary
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI Pompka elektryczna wbudowana ze schowkiem na kabel
To Top