Materac dmuchany Blaupunkt IM220 z pompką ręczną

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Materac dmuchany Blaupunkt IM220 z pompką ręczną

ikona

Komfortowy dla każdej osoby

Wygodny materac dmuchany Blaupunkt IM220 z pompką ręczną przydaje się nie tylko na kempingu. Będzie idealnym rozwiązaniem, gdy trzeba przenocować gości lub urządzić nocowankę dla przyjaciół swoich pociech. Taka noc to duża atrakcja da niejednego dziecka. Dwuosobowy materac dmuchany Blaupunkt IM220 z pompką ręczną to idealne rozwiązanie na każdą z powyższych sytuacji.

 

Materac dmuchany Blaupunkt IM220 z pompką ręczną widok pod skosem
ikona

Pokryty przyjemnym welurem

Wymiary materaca dmuchanego Blaupunkt IM220 z pompką ręczną to 191 cm x 137 cm oraz obciążenie do 295 kg, które zdecydowanie pomieści dwie osoby dorosłe lub trójkę lub czwórkę małych dzieci. Wysokość materaca 22 cm oraz pokrycie przyjemnym w dotyku welurem zapewnia komfort użytkowania. Materac zachowuje swój wygodny kształt, dzięki zintegrowanemu stelażowi, który wpływa na jego stabilność i odpowiednią sprężystość. Dzięki pompce ręcznej dołączonej do zestawu, pompowanie materaca to zaledwie kilka chwil. Złożony zaś zajmuje bardzo mało miejsca.

 

Materac dmuchany Blaupunkt IM220 z pompką ręczną widok od boku
Opis
Producent PRD Blaupunkt
Rodzaj urządzenia RDZ Materac dmuchany
Przeznaczenie PRZ Wewnątrz i na wolnym powietrzu
Wymiary WMR 191 x 137 x 22 cm
Waga WG 2,65 kg
Kolor KO biało-niebieski
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI Pompka ręczna dołączona do zestawu
To Top