Microsoft Xbox One Elite Wireless Controller Series 2 czarny

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kontroler Microsoft Xbox Series Elite Series 2 bezprzewodowy

ikona

Dla ambitnych

Zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych ambitnych graczy, całkowicie nowy kontroler Microsoft Xbox Series Elite Series 2 oferuje ponad 30 nowych sposobów, aby grać jak zawodowiec. Zwiększ celność dzięki nowym drążkom z regulowanym oporem ruchu, strzelaj jeszcze szybciej dzięki krótszym blokadom spustów i nie strać celu z oczu dzięki stabilnemu, pokrytemu gumą uchwytowi.

Kontroler Microsoft Xbox Series Elite Series 2 bezprzewodowy widok na kontroler od frontu
ikona

Mapowanie przycisków

Skorzystaj z niezliczonych możliwości personalizacji dzięki unikalnym opcjom mapowania przycisków w aplikacji do akcesoriów Xbox. Zapisz na kontrolerze Microsoft Xbox Series Elite Series 2 nawet 3 spersonalizowane profile i 1 profil domyślny. Możesz przechodzić między nimi na bieżąco za pomocą przycisku Profil.

Kontroler Microsoft Xbox Series Elite Series 2 bezprzewodowy grafika przedstawiająca opcję mapowania przycisków
ikona

Wieloplatformowa rozgrywka

Dzięki kontrolerowi Microsoft Xbox Series Elite Series 2, łatwo paruj i przełączaj się między konsolami Xbox Series X/S/One, komputerami z systemem Windows i urządzeniami przenośnymi za pomocą adaptera bezprzewodowego Xbox i Bluetooth. Kontynuuj swoją rozrywkę na dowolnym urządzeniu.

Kontroler Microsoft Xbox Series Elite Series 2 bezprzewodowy widok na kontroler od frontu z komputerem laptopem i monitorem w tle
ikona

Spersonalizuj rozgrywkę

Zarządzaj spersonalizowanym profilem, aby dopasować ulubione wyposażenie do preferowanych konfiguracji przycisków kontrolera Microsoft Xbox Series Elite Series 2. Wybierz cel za pomocą drążków z regulowanym oporem ruchu. Opanuj manualną skrzynię biegów dzięki wymiennym łopatkom, które można dostosować w aplikacji do akcesoriów Xbox.

Kontroler Microsoft Xbox Series Elite Series 2 bezprzewodowy widok na kontroler od frontu z postacią z gry Halo w tle
Opis
Producent PRD Microsoft
Rodzaj kontrolera Pad
Kompatybilność z urządzeniami Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10/11, Android i iOS
Komunikacja Bezprzewodowa
Siłowe sprzężenie zwrotne Nie
Dźwignia zmiany biegów Nie
Pedały nie dotyczy
Wibracje Tak
Minijoystick analogowy Tak
Waga WG 345 g
Kolor KO czarny
Gwarancja GWR 12 miesięcy
To Top