Mikser Philips HR3745/00 · ORLEN VITAY

Mikser Philips HR3745/00

Czasowo niedostępne
Mikser Philips HR3745/00. Wydajne miksowanie zapewniające przygotowanie gładkich ciast Mikser Philips HR3745/00 zapewnia przygotowanie pysznych puszystych ciast i chlebów dla Ciebie i Twojej rodziny. Miksowanie stożkowe pozwala skrócić czas ubijania i wygładzić ciasto. Silnik o dużej mocy 450 W poradzi sobie nawet z najgęstszą konsystencją ciasta.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mikser Philips HR3745/00

ikona

Wydajne miksowanie zapewniające przygotowanie gładkich ciast

Mikser Philips HR3745/00 zapewnia przygotowanie pysznych puszystych ciast i chlebów dla Ciebie i Twojej rodziny. Miksowanie stożkowe pozwala skrócić czas ubijania i wygładzić ciasto. Silnik o dużej mocy 450 W poradzi sobie nawet z najgęstszą konsystencją ciasta. Wyjątkowe stożkowe końcówki do ubijania piany pozwalają na maksymalne zastosowanie powietrza, które nadaje ciastu puszystości i gładkości. Miska obrotowa została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo dopasowywać się do stożkowych końcówek do ubijania piany dla uzyskania najlepszych efektów. Miska obraca się automatycznie, zapewniając lepsze i dokładniejsze miksowanie. Jednym przyciskiem możesz wysunąć końcówki do ubijania piany lub wyrabiania ciasta. Przyssawki zapewniają stabilność podstawy i miski miksera i utrzymują go w miejscu.

 

Mikser Philips HR3745/00 widok na mikser z misą od boku
Opis
Producent PR Philips
Rodzaj RDZ Mikser z misą
Misa obrotowa Tak
Moc 450 W
Liczba prędkości LBP 5
Regulacja obrotów RGB Regulacja prędkości obrotów
Turbo Tak
Tryb pulsacyjny TRP Nie
Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem ZBP Nie
Zawartość zestawu ZZW Mikser z misą, podwójna trzepaczka, narzędzie do wyrabiania ciasta
Kolor KO Biało-szary
Waga WG 2.56 kg
Gwarancja 24 miesiące
To Top