Mikser planetarny Ariete Vintage 1588/03

W magazynie
599,00 zł lub 119 600 pkt
57,11 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Jeśli szukasz praktycznego i estetycznego rozwiązania dla swojego domu, robot planetarny w stylu Vintage marki Ariete będzie doskonałym wyborem. Ten wyjątkowy produkt oferuje wiele zalet, które ułatwią Ci przygotowanie pysznych potraw w kuchni. Wybierając robot Ariete oszczędzasz czas i energię...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Mikser planetarny Ariete Vintage 1588/03

ikona

DOSKONAŁY WYBÓR

Jeśli szukasz praktycznego i estetycznego rozwiązania dla swojego domu, robot planetarny w stylu Vintage marki Ariete będzie doskonałym wyborem. Ten wyjątkowy produkt oferuje wiele zalet, które ułatwią Ci przygotowanie pysznych potraw w kuchni. Wybierając robot Ariete oszczędzasz czas i energię.

Mikser planetarny Ariete Vintage 1588/03
ikona

MOC

Robot planetarny marki Ariete posiada silnik o maksymalnej mocy wynoszącej aż 2400 W, co gwarantuje szybkie i wydajne ubijanie produktów. Urządzenie jest niezwykle funkcjonalne i posiada płynną 20-stopniową regulację prędkości (od 30 do 172 obr./min), 5 programów pracy (w tym pulsacyjną) oraz system powolnego startu. Za pomocą przejrzystego i precyzyjnego pokrętła regulacji, z łatwością możesz dobrać odpowiednie parametry do aktualnych potrzeb.

Mikser planetarny Ariete Vintage 1588/03
ikona

FUNKCJONALNOŚĆ

Urządzenie jest także niezwykle praktyczne - posiada dużą, metalową misę o pojemności 5,5 l, w której z łatwością przygotujesz ciasto z ponad kilograma mąki. Jest to idealny wybór, jeśli spodziewasz się większej ilości gości. Co więcej, urządzenie jest prosty w rozłożeniu i czyszczeniu, a dzięki osłonie przed chlapaniem oraz mocnym przyssawkom, nie przesuwa się po blacie podczas pracy.

Mikser planetarny Ariete Vintage 1588/03
ikona

EFEKT

Końcówki do mieszania, ubijania i zagniatania, precyzyjnie spasowane z metalową misą, pozwalają na swobodne przygotowanie różnego rodzaju potraw. Możesz łatwo wymieszać zarówno duże, jak i małe porcje delikatnego ciasta, a także szybko i sprawnie ubić sztywną śmietanę czy przygotować idealne białka do pieczenia bezy. Specjalny hak do zagniatania gęstych ciast oraz wysoka, maksymalna moc silnika, pozwalają na przygotowanie ciasta drożdżowego, chlebowego oraz pizzy, bez żadnego wysiłku. Rrobot planetarny marki Ariete to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, wygodę oraz estetyczny wygląd. Dzięki niemu przygotowanie ulubionych potraw stanie się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Mikser planetarny Ariete Vintage 1588/03
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC MAKSYMALNA 2400 W
REGULACJA PRĘDKOŚCI od 30 do 172 obrotów na minutę
FUNKCJA PRACY PULSACYJNEJ Tak
SYSTEM POWOLNEGO STARTU Tak
RODZAJ KOŃCÓWEK mieszająca, ubijająca i zagniatająca
RODZAJ MISKI metalowa, pojemność 5,5 l
WYMIARY 42,5 x 28,5 x 38,5 cm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top