Minipiekarnik Severin TO2073 · ORLEN VITAY

Minipiekarnik Severin TO2073

W magazynie
1 199,00 zł lub 239 600 pkt
67,14 zł x 20 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Minipiekarnik Severin TO2073 60l Proste przyrządzanie posiłków Minipiekarnik Severin TO2073 60l z wewnętrznym oświetleniem posiada powierzchnię pieczenia pokrytą powłoką nieprzywierającą ułatwiającą czyszczenie. Przystosowany do pieczenia bardzo dużej pizzy (Æ 30,5 cm) z funkcją ogrzewania od dołu/ od góry. Funkcja grilla z obrotowym rożnem z własnym napędem umożliwia łatwe przygotowanie grillowanych kurczaków. Różne opcje przygotowania potraw - od frytek po ciasta dzięki ogrzewaniu od dołu i/lub od góry, funkcji termoobiegu i dołączonych do zestawu tacek do grillowania i do pieczenia. Łatwy w utrzymaniu czystości Minipiekarnik Severin TO2073 60l posiada obudowę izolowaną termicznie z przednimi szybami ze szkła o wysokiej jakości. Komora grzewcza o pojemności 60 l z wewnętrznym oświetleniem; powierzchnia wewnętrzna pokryta nieprzywierającą powłoką ułatwiającą czyszczenie. Obrotowy rożen zapewniający perfekcyjne grillowanie mięsa i drobiu, łatwy do zdjęcia za pomocą praktycznie wygiętego uchwytu. Szeroki asortyment wyposażenia dodatkowego: piec do pizzy, rożen obrotowy, tacka do pieczenia, ruszt do grilla, tacka na okruchy i 2 uchwyty do wyciągania potraw.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Minipiekarnik Severin TO2073 60l

ikona

Proste przyrządzanie posiłków

Minipiekarnik Severin TO2073 60l z wewnętrznym oświetleniem posiada powierzchnię pieczenia pokrytą powłoką nieprzywierającą ułatwiającą czyszczenie. Przystosowany do pieczenia bardzo dużej pizzy (Æ 30,5 cm) z funkcją ogrzewania od dołu/ od góry. Funkcja grilla z obrotowym rożnem z własnym napędem umożliwia łatwe przygotowanie grillowanych kurczaków. Różne opcje przygotowania potraw - od frytek po ciasta dzięki ogrzewaniu od dołu i/lub od góry, funkcji termoobiegu i dołączonych do zestawu tacek do grillowania i do pieczenia.

Minipiekarnik Severin TO2073 60l otwarty piekarnik z pizzą w środku
ikona

Łatwy w utrzymaniu czystości

Minipiekarnik Severin TO2073 60l posiada obudowę izolowaną termicznie z przednimi szybami ze szkła o wysokiej jakości. Komora grzewcza o pojemności 60 l z wewnętrznym oświetleniem; powierzchnia wewnętrzna pokryta nieprzywierającą powłoką ułatwiającą czyszczenie. Obrotowy rożen zapewniający perfekcyjne grillowanie mięsa i drobiu, łatwy do zdjęcia za pomocą praktycznie wygiętego uchwytu. Szeroki asortyment wyposażenia dodatkowego: piec do pizzy, rożen obrotowy, tacka do pieczenia, ruszt do grilla, tacka na okruchy i 2 uchwyty do wyciągania potraw.

Minipiekarnik Severin TO2073 60l otwarty piekarnik i kurczak na rożnie
Opis
Producent PR Severin
Moc Power 2200 W
Pojemność PO 60 l
Termoobieg (górny/dolny) Tak
Rożen RO Tak
Grill GR Tak
Bezpieczeństwo użytkowania BU obudowa izolowana termicznie
Sterowanie smartfonem SS Nie
Funkcje dodatkowe FD Grzanie góra/dół
Czyszczenie piekarnika CP Brak
Waga (netto) 15,97 kg
Wysokość WS 375 mm
Szerokość SZ 515 mm
Głębokość GŁ 585 mm
Kolor KO czarny
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID lampka kontrolna do funkcji pieczenia
20 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top