Młotek bezpieczeństwa Baseus Sharp Tool Safety Hammer(Window-breaking+Safety be

Czasowo niedostępne
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Młotek bezpieczeństwa Baseus Sharp Tool Safety Hammer(Window-breaking+Safety be

ikona

Baseus Sharp Tool to niezastąpione narzędzie ewakuacyjne, które może okazać się kluczowe w nieoczekiwanych i krytycznych momentach. Wypadki drogowe niestety zdarzają się często, dlatego warto być przygotowanym na wszelkie ewentualności.

Unikalny design łączy w sobie dwie istotne funkcje: awaryjny młotek ratowniczy oraz ostry nóż do pasów bezpieczeństwa. Kompaktowy rozmiar i praktyczny kształt zapewniają szybki dostęp w trudnych chwilach, kiedy liczy się każda sekunda.

Młotek bezpieczeństwa umożliwia wybicie bocznej szyby w samochodzie, ułatwiając wyjście w przypadku uwięzienia. Ostry nóż do pasów pozwala na błyskawiczne przecięcie pasów, co jest szczególnie istotne w nagłych sytuacjach.

Baseus Sharp Tool wyróżnia się również swoją praktycznością. Dzięki opatentowanemu uchwytowi można go umieścić w dowolnym widocznym miejscu w samochodzie, eliminując problem z zagubionymi lub niedostępnymi narzędziami awaryjnymi.

Nie pozwól, aby nieszczęśliwe zdarzenia zaskoczyły Cię nieprzygotowanym. Baseus Sharp Tool to nieoceniony towarzysz podróży, który może zwiększyć Twoje szanse na bezpieczeństwo i ocalenie w sytuacjach, gdy liczysz każdą chwilę.

zdjęcie produktu
To Top