Odświeżacz Klimatyzacji i Nawiewów Moje Auto CleanAir Świeży 150ml

W magazynie
18,50 zł lub 3 500 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Skuteczny preparat do dezynfekcji nawiewów i systemów klimatyzacji w pojazdach. Usuwa nieprzyjemne zapachy spowodowane zaleganiem zanieczyszczeń i wilgocią zapewniając świeżość w pojeździe. Eliminuje bakterie i grzyby. Odświeża wnętrze samochodu. Substancje zawarte w preparacie działają skutecznie już po 15 minutach.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odświeżacz Klimatyzacji i Nawiewów Moje Auto CleanAir Świeży 150ml

ikona

ODŚWIEŻA WNĘTRZE SAMOCHODU

Skuteczny preparat do dezynfekcji nawiewów i systemów klimatyzacji w pojazdach. Usuwa nieprzyjemne zapachy spowodowane zaleganiem zanieczyszczeń i wilgocią zapewniając świeżość w pojeździe. Eliminuje bakterie i grzyby. Odświeża wnętrze samochodu. Substancje zawarte w preparacie działają skutecznie już po 15 minutach. Nieprawidłowa pielęgnacja systemu klimatyzacji może skutkować wystąpieniem chorób układu oddechowego u kierowcy i pasażerów. Gromadzące się zabrudzenia w nawiewach oraz panujące tam środowisko, są idealnym podłożem dla rozwoju drobnoustrojów. Bakterie i grzyby uwielbiają brudną klimatyzację! Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, postaw na Moje Auto CleanAir Świeży preparat do dezynfekcji klimatyzacji. Zalety: • Eliminuje bakterie i grzyby • Nie wymaga dodatkowych narzędzi • Działa już po 15 minutach • Pozostawia przyjemny zapach świeżości Sposób użycia: • Wyłączyć klimatyzację (włączony pozostaje jedynie nawiew) • Ustaw nawiew na maksimum oraz na zimne powietrze • Ustaw fotele w pozycji pionowej, zamknij szyby • Uruchom preparat i ustaw za przednim fotelem – pozostaw go na 15 minut • Po zakończonych działaniach wywietrz auto przez około 5 minut Preparat do odgrzybiania klimatyzacji Moje Auto CleanAir, posiada Pozwolenie Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych Produktów Leczniczych i Produktów Biobójczych 6619/16. Potwierdza to jego skuteczność w odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej. Marka Moje Auto jako marka kosmetyków i chemii samochodowej wkroczyła na rynek polski w 2004 roku. W 2013 roku zyskała uznanie w środowisku sportów motorowych, dzięki której do dzisiaj jej Ambasadorem.

Odświeżacz Klimatyzacji i Nawiewów Moje Auto CleanAir Świeży 150ml
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Eliminuje bakterie i grzyby
Właściwości Czyści w 15 minut
Właściwości Neutalizuje nieprzyjemne zapachy
To Top