Preparat do Felg Moja Auto "Krwawe Koło" atomizer 750ml

W magazynie
18,95 zł lub 3 590 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Preparat do czyszczenia felg Moje Auto Krwawe Koło to wydajny płyn do czyszczenia z efektem „krwawienia”, który reaguje z silnymi zanieczyszczeniami. Usuwa uciążliwe zabrudzenia eksploatacyjne z każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Preparat do Felg Moja Auto "Krwawe Koło" atomizer 750ml

ikona

ZACHWYCAJĄCY EFEKT

Preparat do czyszczenia felg Moje Auto Krwawe Koło to wydajny płyn do czyszczenia z efektem „krwawienia”, który reaguje z silnymi zanieczyszczeniami. Usuwa uciążliwe zabrudzenia eksploatacyjne z każdego rodzaju felg stalowych, aluminiowych, chromowanych i lakierowanych. Za pomocą płynu mycie zanieczyszczonych felg staje się szybkie i wydajne a przy tym nie ma żadnego ryzyka zarysowania. Zalety: • Nadaje się do każdego rodzaju felg • Usuwa osad z klocków hamulcowych • Łatwy w użyciu i wydajny • Efekt krwawiącej felgi • Neutralne pH Sposób użycia: • Upewnij się, że felga jest chłodna, odblokuj atomizer i nanieś produkt równomierni na powierzchnię felgi. Spryskaj obficie zabrudzona powierzchnię – dodatkowo za pomocą delikatnego pędzelka możesz rozprowadzić preparat w trudno dostępne miejsca. • Odczekaj 90 sekund • Obficie spłucz felgi wodą – na koniec należy obficie spłukać felgę czystą wodą pod wysokim ciśnieniem. Upewnij się, że wszystkie pozostałości preparatu zostały dokładnie wypłukane z zakamarków. Marka Moje Auto jako marka kosmetyków i chemii samochodowej wkroczyła na rynek polski w 2004 roku. W 2013 roku zyskała uznanie w środowisku sportów motorowych, dzięki której do dzisiaj jej Ambasadorem jest Kajetan Kajetanowicz. Jakość oferty produktowej jest stale potwierdzana w badaniach konsumenckich oraz testach produktowych w najbardziej poczytnych pismach branżowych w Polsce.

Preparat do Felg Moja Auto
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Efekt krwawienia
Właściwości Przywwraca nowy wygląd
Właściwości Usuwa wszelki zabrudzenia
To Top