Preparat do Mycia Szyb Moje Auto atomizer 650ml

W magazynie
14,90 zł lub 2 780 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Uniwersalny środek przeznaczony do czyszczenia szyb samochodowych, lusterek, reflektorów oraz innych powierzchni szklanych, plastikowych i laminowanych. Nie pozostawia smug, jednocześnie zmniejszając osadzanie się pary na szybach. Czyści szybko i skutecznie pozostawiając przyjemny zapach. Nie stosować na rozgrzane szyby, może powodować smugi.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Preparat do Mycia Szyb Moje Auto atomizer 650ml

ikona

UNIWERSALNE CZYSZCZENIE

Uniwersalny środek przeznaczony do czyszczenia szyb samochodowych, lusterek, reflektorów oraz innych powierzchni szklanych, plastikowych i laminowanych. Nie pozostawia smug, jednocześnie zmniejszając osadzanie się pary na szybach. Czyści szybko i skutecznie pozostawiając przyjemny zapach. Nie stosować na rozgrzane szyby, może powodować smugi. Zalety: • Nie pozostawia smug • Zmniejsza osadzanie się pary • Nie wymaga długiego polerowania • Ułatwia spływanie wody • Pozostawia przyjemny zapach Sposób użycia: • Wstrząśnij pojemnik i nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię • Za pomocą suchej szmatki wytrzyj do uzyskania czystej powierzchni Marka Moje Auto jako marka kosmetyków i chemii samochodowej wkroczyła na rynek polski w 2004 roku. W 2013 roku zyskała uznanie w środowisku sportów motorowych, dzięki której do dzisiaj jej Ambasadorem jest Kajetan Kajetanowicz. Jakość oferty produktowej jest stale potwierdzana w badaniach konsumenckich oraz testach produktowych w najbardziej poczytnych pismach branżowych w Polsce.

Preparat do Mycia Szyb Moje Auto atomizer 650ml
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Nie pozostawia smug
Właściwości Zmniejsza osadzenie się pary
Właściwości Bez długiego polerowania
To Top