Ściereczki do Kokpitu Moje Auto Blyszczące Cytryna 24 szt.

W magazynie
12,90 zł lub 2 380 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Moje Auto Ściereczki do kokpitu – błyszczące to produkt przeznaczony do czyszczenia elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Nasączone są specjalnym preparatem o właściwościach antystatycznych. Sprawdzą się przy czyszczeniu deski rozdzielczej, bocznych kieszeni drzwi, schowków czy kratek wentylacyjnych.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Ściereczki do Kokpitu Moje Auto Blyszczące Cytryna 24 szt.

ikona

POŁYSK I PRZYJEMNY ZAPACH

Moje Auto Ściereczki do kokpitu – błyszczące to produkt przeznaczony do czyszczenia elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Nasączone są specjalnym preparatem o właściwościach antystatycznych. Sprawdzą się przy czyszczeniu deski rozdzielczej, bocznych kieszeni drzwi, schowków czy kratek wentylacyjnych. Błyskawiczne i proste w użyciu, gwarantują skuteczne i szybkie usunięcie zanieczyszczeń. Idealne do codziennego przecierania kurzu z kokpitów o błyszczącym wykończeniu. Pozostawiają przyjemny, cytrynowy zapach. Zalety: • Antystatyczne • Ekspresowo nadają połysk • Wygodne w użyciu Przetarte powierzchnie pozostaw do samoistnego wyschnięcia – przecieraj do uzyskania zadowalającego efektu – kokpit nabierze błysku a wnętrze pojazdu wypełni przyjemny zapach. Przechowuj w zamkniętym opakowaniu. Marka Moje Auto jako marka kosmetyków i chemii samochodowej wkroczyła na rynek polski w 2004 roku. W 2013 roku zyskała uznanie w środowisku sportów motorowych, dzięki której do dzisiaj jej Ambasadorem jest Kajetan Kajetanowicz. Jakość oferty produktowej jest stale potwierdzana w badaniach konsumenckich oraz testach produktowych w najbardziej poczytnych pismach branżowych w Polsce.

Ściereczki do Kokpitu Moje Auto Blyszczące Cytryna 24 szt.
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Antystatyczne
Właściwości Ekspresowo nadają połsyk
To Top