Ściereczki do Szyb Moje Auto 24 szt.

W magazynie
9,99 zł lub 1 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Nasączane ściereczki do szyb i ekranów LCD, dzięki którym błyskawicznie pozbędziesz się zanieczyszczeń. Zaprojektowane z myślą o prostocie użytkowania, gwarantują natychmiastową pomoc w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni szklanych. Bez problemu poradzą sobie z brudem powstałym z uwagi na jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Ściereczki do Szyb Moje Auto 24 szt.

ikona

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI I TRWAŁOŚCI

Nasączane ściereczki do szyb i ekranów LCD, dzięki którym błyskawicznie pozbędziesz się zanieczyszczeń. Zaprojektowane z myślą o prostocie użytkowania, gwarantują natychmiastową pomoc w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni szklanych. Bez problemu poradzą sobie z brudem powstałym z uwagi na jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych. Moje Auto Ściereczki do szyb to produkt gotowy do użytku, który nie pozostawia smug i jest bardzo łatwy w stosowaniu. Sprawdzi się zarówno do czyszczenia szyb, ekranów LCD, lusterek, reflektorów, jak i innych powierzchni szklanych. Niezwykle praktyczne i wydajne. Wystarczy jedna ściereczka, aby wyczyścić całą szybę! Praktyczne opakowanie skutecznie chroni przed wysychaniem, co jest gwarancją trwałości mimo wielokrotnego otwierania. Zalety: • Usuwają trudne zabrudzenia • Do szyb, reflektorów i lusterek • Nie pozostawiają smug Przetarte powierzchnie pozostaw do samoistnego wyschnięcia – przecieraj do uzyskania zadowalającego efektu. Przechowuj w zamkniętym opakowaniu.

Ściereczki do Szyb Moje Auto 24 szt.
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Nie pozostawiają smug
Właściwości Usuwają trudne zabrudzenia
To Top