Ściereczki do Tapicerki i Tkanin Moje Auto 24 szt.

W magazynie
9,99 zł lub 1 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Z łatwością pozbywaj się trudnych zabrudzeń, plam i uporczywych śladów na tapicerce. "MOJE AUTO" ściereczki to potężne narzędzie do ekspresowego odświeżenia wnętrza samochodu. Bez względu na rodzaj tapicerki czy tkaniny, nasze ściereczki są bezpieczne dla wszystkich powierzchni w samochodzie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Ściereczki do Tapicerki i Tkanin Moje Auto 24 szt.

ikona

MOC CZYSTOŚCI W TWOICH RĘKACH

Z łatwością pozbywaj się trudnych zabrudzeń, plam i uporczywych śladów na tapicerce. "MOJE AUTO" ściereczki to potężne narzędzie do ekspresowego odświeżenia wnętrza samochodu. Bez względu na rodzaj tapicerki czy tkaniny, nasze ściereczki są bezpieczne dla wszystkich powierzchni w samochodzie. Skoncentruj się na czyszczeniu. Każde opakowanie zawiera aż 24 ściereczki! To gwarancja długotrwałego zastosowania i doskonałej jakości przez cały czas. Nasze opakowanie nie tylko chroni środki czystości przed utratą jakości, ale także zapewnia trwałość produktu.

Ściereczki do Tapicerki i Tkanin Moje Auto 24 szt.
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Usuwają trudne zabrudzenia
Właściwości Bezpieczne dla tkanin, tapicerki i podsufitek
To Top