Ściereczki do Tapicerki Skórzanej Moje Auto Cytryna 24 szt.

W magazynie
12,90 zł lub 2 380 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Ściereczki Moje Auto to nie tylko narzędzie do pielęgnacji, to prawdziwa uczta dla zmysłów, łącząca skuteczność czyszczenia z odświeżającym aromatem cytryny. Każda ściereczka nasączona jest świeżym zapachem cytryny, który nie tylko neutralizuje nieprzyjemne zapachy, ale także sprawia, że wnętrze samochodu pachnie świeżością.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Ściereczki do Tapicerki Skórzanej Moje Auto Cytryna 24 szt.

ikona

SKÓRZANA ELEGANCJA

Ściereczki Moje Auto to nie tylko narzędzie do pielęgnacji, to prawdziwa uczta dla zmysłów, łącząca skuteczność czyszczenia z odświeżającym aromatem cytryny. Każda ściereczka nasączona jest świeżym zapachem cytryny, który nie tylko neutralizuje nieprzyjemne zapachy, ale także sprawia, że wnętrze samochodu pachnie świeżością. Specjalnie opracowana formuła zapewnia delikatne, ale skuteczne czyszczenie tapicerki skórzanej. Pozbądź się zanieczyszczeń, jednocześnie pielęgnując i podkreślając elegancję skóry. Każde opakowanie zawiera 24 starannie zapakowane ściereczki, gwarantujące długotrwałe korzystanie z produktu. Opakowanie nie tylko chroni środki czystości, ale także prezentuje się stylowo i nowocześnie. "MOJE AUTO" to nie tylko produkt, to także estetyczna ozdoba w Twoim samochodzie. Zapomnij o zanieczyszczeniach na tapicerce skórzanej. Nasze środki czystości penetrują strukturę skóry, usuwając zabrudzenia, jednocześnie odżywiając ją i nadając świeżość cytrynowego aromatu.

Ściereczki do Tapicerki Skórzanej Moje Auto Cytryna 24 szt.
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Głęboko czyszczą
Właściwości Przywracają kolor i polysk
Właściwości Bezpieczne
To Top