Skoncentrowany odświeżacz powietrza Moje Auto New Car atomizer 500ml

W magazynie
24,90 zł lub 4 780 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Moje Auto skoncentrowany odświeżacz powietrza New Car to intensywny zapach, który na długo utrzymuje się w powietrzu. Innowacyjna formuła produktu pozwala osiągać lepsze rezultaty, niż inne preparaty tego typu. Odświeżacz skutecznie neutralizuje przykre zapachy, wypełniając wnętrze przyjemnym dla nosa aromatem.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Skoncentrowany odświeżacz powietrza Moje Auto New Car atomizer 500ml

ikona

STARANNIE DOBRANE OLEJKI ZAPACHOWE

Moje Auto skoncentrowany odświeżacz powietrza New Car to intensywny zapach, który na długo utrzymuje się w powietrzu. Innowacyjna formuła produktu pozwala osiągać lepsze rezultaty, niż inne preparaty tego typu. Odświeżacz skutecznie neutralizuje przykre zapachy, wypełniając wnętrze przyjemnym dla nosa aromatem. Klasyczna nuta New Car to kompozycja dla tych, którzy uwielbiają zapach nowego samochodu. Starannie dobrane olejki na bazie francuskich perfum gwarantują spektakularne efekty. Preparat dodatkowo wzbogacono o substancje odpowiadające za neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu po zastosowaniu odświeżacza wnętrze nie tylko pięknie pachnie. Odświeżacz równie zapobiega nadmiernemu osadzaniu się nieprzyjemnych zapachów na powierzchniach, przez co działa znacznie dłużej. Zalety: • Długotrwały zapach o aksamitnej czystości NEW CAR • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, które nie sprzyjają komfortowemu podróżowaniu • Bardzo wydajny, opakowanie starcza na dłużej niż inne odświeżacze

Skoncentrowany odświeżacz powietrza Moje Auto New Car atomizer 500ml
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Oryginalny zapach
Właściwości Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Właściwości Długotrwałe działanie
To Top