Skoncentrowany odświeżacz powietrza Moje Auto Black atomizer 500ml

W magazynie
22,99 zł lub 4 398 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza o bardzo intensywnym i długotrwałym zapachu - eleganckich męskich perfum. Zawarta w nim specjalnie dobrana kompozycja neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zmniejsza ich osadzanie się we wnętrzu samochodu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Skoncentrowany odświeżacz powietrza Moje Auto Black atomizer 500ml

ikona

LUKSUSOWY AROMAT

Wysoce skoncentrowany odświeżacz powietrza o bardzo intensywnym i długotrwałym zapachu - eleganckich męskich perfum. Zawarta w nim specjalnie dobrana kompozycja neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zmniejsza ich osadzanie się we wnętrzu samochodu. Unikatowy zapach utrzymuje się dłużej niż tradycyjne odświeżacze. Z uwagi na swoją wyjątkową intensywność, odświeżacz wykazuje wysoką skuteczność. Wykorzystanie olejków zapachowych o ekskluzywnym i luksusowym aromacie pozwala stworzyć ciekawą kompozycję zapachową. BLACK to propozycja dla wszystkich miłośników stylowych wnętrz, którzy cenią sobie wysoki komfort podróżowania.

Skoncentrowany odświeżacz powietrza Moje Auto Black atomizer 500ml
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Oryginalny zapach
Właściwości Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Właściwości Długotrwałe działanie
To Top