Skoncentrowany Odświeżacz Powietrza Moje Auto Świeży atomizer 500ml

W magazynie
24,99 zł lub 4 798 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Odkryj świeżość w nowym wymiarze z naszym Skoncentrowanym Odświeżaczem Powietrza o zapachu Świeżym. Nasza unikalna formuła to intensywna mieszanka świeżości, która natychmiast ożywi każde wnętrze. Nasz odświeżacz powietrza to nie tylko skoncentrowana siła zapachu, ale także gwarancja trwałej świeżości. Specjalnie opracowany skład pozwala cieszyć się przyjemnym aromatem przez znacznie dłuższy czas niż tradycyjne produkty.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Skoncentrowany Odświeżacz Powietrza Moje Auto Świeży atomizer 500ml

ikona

ENERGIA I ODDECH ŚWIEŻOŚCI

Odkryj świeżość w nowym wymiarze z naszym Skoncentrowanym Odświeżaczem Powietrza o zapachu Świeżym. Nasza unikalna formuła to intensywna mieszanka świeżości, która natychmiast ożywi każde wnętrze. Nasz odświeżacz powietrza to nie tylko skoncentrowana siła zapachu, ale także gwarancja trwałej świeżości. Specjalnie opracowany skład pozwala cieszyć się przyjemnym aromatem przez znacznie dłuższy czas niż tradycyjne produkty. Ponadto, skutecznie eliminuje niechciane zapachy, tworząc atmosferę czystości i komfortu. Zapomnij o przeciętnych odświeżaczach, sięgnij po nasz Skoncentrowany Odświeżacz Powietrza i doświadcz, jak codzienne otoczenie może stać się pełne energii i rześkości. Daj swojemu wnętrzu oddech świeżości, który zawsze towarzyszy Ci w podróży przez każdy dzień.

Skoncentrowany Odświeżacz Powietrza Moje Auto Świeży atomizer 500ml
Opis
Producent Amtra
Marka Moje Auto
Właściwości Oryginalny zapach
Właściwości Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
Właściwości Długotrwałe działanie
To Top