Mop parowy 10w1 Ariete Multi Steam System 4164

W magazynie
279,00 zł lub 55 600 pkt
26,6 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Mop parowy 10 w 1 marki ARIETE to wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia bezchemiczne czyszczenie, odplamianie i dezynfekowanie każdej powierzchni w domu. To praktyczne i łatwe w przechowywaniu narzędzie, które wyposażono w odpinany uchwyt oraz liczne akcesoria, dzięki którym można dotrzeć do nawet...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Mop parowy 10w1 Ariete Multi Steam System 4164

ikona

MOP WIELOFUNKCYJNY - 10 w 1

Mop parowy 10 w 1 marki ARIETE to wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia bezchemiczne czyszczenie, odplamianie i dezynfekowanie każdej powierzchni w domu. To praktyczne i łatwe w przechowywaniu narzędzie, które wyposażono w odpinany uchwyt oraz liczne akcesoria, dzięki którym można dotrzeć do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Oprócz tego trójkątna i ruchoma głowica umożliwia dokładne posprzątanie narożników, a urządzenie poradzi sobie nawet z zabrudzeniami na dywanach. Mop parowy nagrzewa się w ciągu zaledwie 12 sekund, dlatego zawsze jest gotowy do użycia wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Mop parowy 10w1 Ariete Multi Steam System 4164
ikona

DEZYNFEKCJA BEZ UŻYCIA CHEMII w 12s

Mop parowy 10 w 1 Ariete to uniwersalne urządzenie, które pozwala na skuteczne oczyszczenie, odplamienie oraz dezynfekcję powierzchni w domu, nie używając przy tym żadnych środków chemicznych. W każdym domu znajdują się drobnoustroje, takie jak bakterie, wirusy czy roztocza, które stanowią zagrożenie dla zdrowia i samopoczucia domowników, szczególnie alergików. Dzięki temu mopowi parowemu, z wysoką temperaturą pary dochodzącą do 85 ºC, możesz skutecznie pozbyć się aż 99,9% szkodliwych mikroorganizmów. Innowacyjny system nagrzewania pozwala na szybkie przygotowanie urządzenia do pracy, co oznacza, że możesz korzystać z jego możliwości w mniej niż 12 sekund. Mop posiada także liczne akcesoria, które pozwalają na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, w tym narożników oraz czyszczenie dywanów. Mop parowy Ariete to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci na utrzymanie czystości w domu w sposób szybki i skuteczny.

Mop parowy 10w1 Ariete Multi Steam System 4164
ikona

NOWOCZESNE NARZĘDZIE DO SPRZĄTANIA

Mop parowy Ariete 10 w 1 oferuje precyzyjne i przejrzyste pokrętło regulacji, które pozwala łatwo dostosować strumień pary do bieżących potrzeb. Urządzenie jest bardzo wszechstronne i elastyczne, dzięki czemu unikniesz skraplania pary w niepożądanych miejscach. W ten sposób możesz bezpiecznie czyścić nawet najbardziej delikatne drewniane podłogi, nie narażając ich na szkodliwe działanie wilgoci. Oprócz dokładnego mycia podłóg mop parowy Ariete 10 w 1 oferuje szereg innych funkcji. Dzięki możliwości odpięcia uchwytu urządzenie może służyć jako poręczny generator pary, który z zestawem akcesoriów ułatwi wszelkie prace porządkowe w domu.

Mop parowy 10w1 Ariete Multi Steam System 4164
ikona

DOMOWY SPRZĘT, KTÓRY UŁATWIA CODZIENNE PORZĄDKI

Dzięki mopowi parowemu Ariete 10 w 1, czyszczenie podłóg i trudno dostępnych miejsc w domu stanie się łatwiejsze i bardziej skuteczne niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki specjalnej szczelinowej szczotce i silnemu strumieniowi pary, urządzenie poradzi sobie z tłuszczem w kuchni, a nawet wyczyszczeniem piekarnika, kuchenki i patelni. Specjalna końcówka do oczyszczania delikatnych powierzchni umożliwi natomiast odświeżenie mebli i tapicerki. Dzięki możliwości regulacji mocy i specjalnej końcówce szczelinowej możliwe jest dokładne wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc w domu. Mop parowy Ariete 10 w 1 jest nie tylko skuteczny, ale również ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. Jest to idealna alternatywa dla osób, które chcą uniknąć toksycznych substancji chemicznych i minimalizować ryzyko związane z ich użyciem w domu, szczególnie w kuchni.

Mop parowy 10w1 Ariete Multi Steam System 4164
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 1500 W
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA WODĘ 0,35 l
CZAS PRACY NA JEDNYM ZBIORNIKU 18 minut
CZAS NAGRZEWANIA mniej niż 12 s
WYDAJNOŚĆ PARY 25 g/min
WAGA 2,8 kg
WYMIARY 28 x 29 x 120cm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top