Mop parowy Blaupunkt STM601 · ORLEN VITAY

Mop parowy Blaupunkt STM601

W magazynie Wysyłamy w 24h
399,00 zł lub 79 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Mop parowy Blaupunkt STM601 1500 W. Idealnie sprawdzi się w każdym domu. Mop parowy Blaupunkt STM601 1500 W to wielofunkcyjne urządzenie parowe o mocy 1500 W, które sprawdzi się w każdym domu i zadowoli każdego użytkownika ceniącego sobie porządek, jak i łatwość obsługi urządzeń przeznaczonych do jego utrzymania.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mop parowy Blaupunkt STM601 1500 W

ikona

Idealnie sprawdzi się w każdym domu

Mop parowy Blaupunkt STM601 1500 W to wielofunkcyjne urządzenie parowe o mocy 1500 W, które sprawdzi się w każdym domu i zadowoli każdego użytkownika ceniącego sobie porządek, jak i łatwość obsługi urządzeń przeznaczonych do jego utrzymania. Zaletą urządzenia jest jego niewielka waga – tylko 2,5 kg, która sprawia, że użytkowanie STM601 nie bywa uciążliwe nawet dla tych mniej silnych osób i znacznie ułatwia jego przenoszenie z pomieszczenia do pomieszczenia. Długi, 3-metrowy przewód zasilający pozwala na skuteczne porządki w dużym pokoju lub kuchni, bez konieczności podpięcia do kolejnego gniazdka zasilającego. Komfortu obsługi dopełnia operowanie urządzeniem za pomocą jednego przycisku, 360 ml pojemnik na wodę oraz zabezpieczenie przed pracą bez wody.

 

Mop parowy Blaupunkt STM601 1500 W frontem
ikona

Poradzi sobie w wielu zadaniach

Dzięki kompletowi wszechstronnych akcesoriów dołączonym do zestawu z mopem parowym Blaupunkt STM601 1500 W poradzi sobie w wielu zadaniach, czyszcząc i jednocześnie dezynfekując, za pomocą gorącej pary (36 gramów pary na minutę) bez użycia detergentów. W zestawie znajduje się bowiem głowica do podłogi, dwie ścierki mopujące, rura oraz wąż przedłużający, dysza ze szczotką nylonową, dysza ze zmywakiem, długa dysza szczelinowa, końcówka do mycia okien ze zbierakiem, a nawet nasadka do prasowania. Wybór konkretnego elementu gwarantuje skuteczne mycie podłóg drewnianych i dywanów, a także płytek, szyb, fug, tapicerki, okien i sprzętów kuchennych. Funkcja dwustopniowej intensywności generowania pary gwarantuje, że wszystkie zabrudzenia znikną w mgnieniu oka.

 

Mop parowy Blaupunkt STM601 1500 W głowica
Opis
Producent Blaupunkt
Moc Power 1500 W
Rodzaj zasilania Sieciowe
Pojemność zbiornika PZ 360 ml
Wskaźnik temperatury WT nie
Długość kabla 3m
Gwarancja 24 miesiące
Waga WG 2,5 kg
Kolor KO biały
Zawartość zestawu ZZ Głowica do podłogi, dwie ścierki mopujące, rura przedłużająca, waz przedłużający, dysza ze szczoteczką nylonową, dysza ze zmywakiem, długa dysza szczelinowa, końcówka do mycia okien ze zbierakiem, nasadka do prasowania, miarka do wody
Informacje dodatkowe ID Czyści gorącą parą bez detergentów
To Top