Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V

Czasowo niedostępne
Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W. Wszechstronne czyszczenie wartościowego mienia dzięki łatwym w obsłudze 4 opcjom natrysku i szczotce SmartBrush. Szybkie przygotowanie do pracy i łatwa obsługa – myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. W przeciwieństwie do standardowych myjek wysokociśnieniowych ta przenośna myjka może być używana w domu lub w podróży
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W

ikona

Wszechstronne czyszczenie wartościowego mienia dzięki łatwym w obsłudze 4 opcjom natrysku i szczotce SmartBrush

Szybkie przygotowanie do pracy i łatwa obsługa – myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. W przeciwieństwie do standardowych myjek wysokociśnieniowych ta przenośna myjka może być używana w domu lub w podróży dzięki przyłączu wody wodociągowej, zbiornikowi na wodę o pojemności 15 l i zasilaniu akumulatorem 18 V. Korzystaj z regulowanych trybów ciśnienia i czterech opcji natrysku – strumienia punktowego do uporczywych zabrudzeń, strumienia wachlarzowego 15° do precyzyjnego czyszczenia małych powierzchni, strumienia wachlarzowego 50° do spłukiwania większych powierzchni oraz strumienia prysznicowego do łagodnego mycia.

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W pokazana myjka na kółkach podczas transportowania
ikona

Wygoda i komfort

Podłączana szczotka SmartBrush jest idealna do łagodnego czyszczenia dużych powierzchni, takich jak karoserie samochodów lub meble ogrodowe. Schowek na osprzęt i wygodny sposób przechowywania pistoletu natryskowego zapewniają jeszcze większy komfort pracy. Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W jest częścią POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulator może być wykorzystywany do zasilania wielu narzędzi różnych marek.

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W pokazana myjka chowana do bagażnika
ikona

Mobilne narzędzie do prac porządkowych w domu lub w podróży

Wystarczy zapakować myjkę akumulatorową Bosch Fontus 18 V 250W, aby po wycieczce rowerowej, spacerze z psem po błotnistym terenie lub aktywności na zewnątrz mieć łatwy dostęp do kontrolowanego czyszczenia pod ciśnieniem. Idealne narzędzie do mycia samochodów i rowerów, spłukiwania zabłoconych kaloszy i koszy na śmieci, a także do spłukania latem zabrudzonych stóp lub psich łap. Wystarczy napełnić zbiornik na wodę, wysunąć uchwyt i cieszyć się swobodą pracy bezprzewodowej bez ograniczeń spowodowanych długością przewodu sieciowego – czyść wszędzie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W pokazana szczota do myjki
ikona

Schowek na osprzęt i wygodny sposób przechowywania pistoletu natryskowego zapewniają najwyższy komfort pracy

Możliwość przechowywania węża, pistoletu natryskowego i szczotki SmartBrush bezpośrednio na myjce akumulatorowej Bosch Fontus 18 V 250W zapewnia najwyższy komfort i szybkie przygotowanie do pracy: wystarczy włożyć akumulator Bosch 18 V i przystąpić do porządków. Podczas prac, przy których woda nie wystarczy, użytkownik ma do dyspozycji szczotkę SmartBrush, którą można przechowywać w przednim schowku na myjce Fontus. Szczotka idealnie nadaje się do usuwania uporczywych zabrudzeń z grilla, kaloszy, kół samochodów i innych obiektów.

Myjka akumulatorowa Bosch Fontus 18 V 250W pokazany schowek na akcesoria
Opis
Producent PR Bosch
Ciśnienie CŚ 20 bar
Wydajność tłoczenia WT 360 l/h
Moc przyłączeniowa MP 250 W
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody TMDW 50°C
Długość węża DW 4 m
Zbiornik na detergent ZND tak
Zawartość zestawu ZZ akumulator, cyfrowa ładowarka sieciowa, pistolet natryskowy, szczotka SmartBrush, wąż ciśnieniowy 4m, filtr do wody
Długość 645 mm
Szerokość 395 mm
Wysokośc 320 mm
Waga 7,5 kg
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top