Raty

Myjka ciśnieniowa Bosch AdvancedAquatak 160

W magazynie
1 899,00 zł lub 379 600 pkt
74,7 zł x 30 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W. Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia dzięki technologii pomp Quad. Dodatkowy cylinder zapewnia pompie Quad wyjątkową moc, która pozwala uporać się z najbardziej wymagającymi pracami w krótszym czasie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W

ikona

Wszechstronna dysza Trio zapewnia elastyczność i łatwość wykonania wielu prac

Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W zapewnia wysoką skuteczność czyszczenia dzięki technologii pomp Quad. Dodatkowy cylinder zapewnia pompie Quad wyjątkową moc, która pozwala uporać się z najbardziej wymagającymi pracami w krótszym czasie. Bęben na wąż wysokociśnieniowy umożliwia bezstresowe przygotowanie myjki wysokociśnieniowej do pracy. Myjka posiada w wyposażeniu wybór wytrzymałych i trwałych dysz, zapewniających wyjątkową wszechstronność i skuteczność czyszczenia. Realizuj duże i trudne projekty związane z pracami porządkowymi, takie jak czyszczenie ścian, dużych pojazdów, tarasów, podjazdów, basenów i łodzi. Połączenia wtykowe typu Push-fit i wygodny sposób przechowywania pistoletu natryskowego ułatwiają pracę.

Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W pokazana myjka frontem i różne funkcje
ikona

Bezpieczeństwo i wygoda

Wygodny i bezpieczny sposób przechowywania pistoletu natryskowego podczas pracy zapewnia większy komfort. Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W ma funkcję samozasysania wody, co umożliwia korzystanie z takich źródeł wody jak zbiornik z deszczówką. Zapewnia to większą elastyczność działania i mobilność.

Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W pokazana myjka frontem
ikona

Wydajne czyszczenie i szybki rezultat pracy

Technologia wydajnych pomp Quad umożliwia osiągnięcie lepszego rezultatu w krótszym czasie – idealna do łatwego czyszczenia dużych powierzchni. Większa trwałość pompy w myjce ciśnieniowej AdvancedAquatak 160 2600W zmniejsza obciążenie i wydłuża żywotność. Wąż wysokociśnieniowy ułatwia przygotowanie do pracy i umożliwia łatwe przechowywanie węża. Duże koła i teleskopowy uchwyt metalowy oferują większy komfort i łatwą obsługę. Uchwyt jest blokowany, co zapewnia bezpieczeństwo i łatwiejsze przechowywanie.

Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W pokazany chowany wąż myjki
ikona

Szybkie i łatwe przygotowanie do pracy

Połączenia wtykowe typu Push-fit w myjce ciśnieniowej AdvancedAquatak 160 2600W ułatwiają i przyspieszają przygotowanie do pracy. Wąż i złączki łączone są na wtyk, a ich prawidłowe zamocowanie sygnalizuje kliknięcie. Dwa filtry zwiększają ochronę przed zanieczyszczeniami przedostającymi się do wnętrza urządzenia, a dzięki temu wydłużają żywotność produktu. Dzięki wysokociśnieniowej pianownicy o pojemności 550 ml możesz szybko nakładać środek myjący. Podłączenie do lancy ułatwia mycie samochodów i mebli ogrodowych.

Myjka ciśnieniowa AdvancedAquatak 160 2600W myjka używana do mycia samochodu
Opis
Producent PR Bosch
Ciśnienie CŚ 160 bar
Wydajność tłoczenia WT 570 l/h
Moc przyłączeniowa MP 2,6 kW
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody TMDW 40 °C
Długość węża DW 8 m
Zbiornik na detergent ZND tak
Zawartość zestawu ZZ Wysokociśnieniowy pistolet spryskujący, Lanca, Wąż wysokociśnieniowy, Stała dysza wachlarzowa, Lanca obrotowa, Lanca regulowana, Wysokociśnieniowa pianownica, Metalowy filtr wody
Długość 355 mm
Szerokość 365 mm
Wysokośc 800 mm
Waga 24 kg
Gwarancja GW 24 miesiące
30 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top