Raty 0%

Myjka parowa Ariete Xvapor Deluxe 4146

W magazynie
499,00 zł lub 99 600 pkt
49,9 zł x 10 rat 0% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Mocny i precyzyjny XVAPOR DELUXE Ariete to urządzenie parowe o mocy 1500 W, które umożliwia regulację strumienia pary. Dzięki temu i wysokiej temperaturze pary oraz ciśnieniu 5 bar można w łatwy sposób dezynfekować i oczyścić każdy rodzaj powierzchni, nie stosując przy tym detergentów...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Myjka parowa Ariete Xvapor Deluxe 4146

ikona

EFEKTYWNIE I BEZPIECZNIE

Mocny i precyzyjny XVAPOR DELUXE Ariete to urządzenie parowe o mocy 1500 W, które umożliwia regulację strumienia pary. Dzięki temu i wysokiej temperaturze pary oraz ciśnieniu 5 bar można w łatwy sposób dezynfekować i oczyścić każdy rodzaj powierzchni, nie stosując przy tym detergentów. Urządzenie wyposażone jest w gumowane koła, które zapobiegają zarysowaniom podłóg podczas pracy. W zestawie znajduje się pakiet akcesoriów, który pozwala na poradzenie sobie z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami i utrzymanie czystości w każdym zakątku domu.

Myjka parowa Ariete Xvapor Deluxe 4146
ikona

DOSKONAŁA HIGIENA BEZ UŻYCIA CHEMII

Czyszczenie za pomocą gorącej pary pod wysokim ciśnieniem jest skuteczną, ekologiczną i zdrową alternatywą dla tradycyjnych środków czyszczących zawierających szkodliwe substancje chemiczne. Jest to szczególnie ważne, gdy chodzi o czyszczenie kuchni, gdzie łatwość przedostawania się tych substancji do jedzenia i naszego organizmu jest wysoka. Oczyszczacze parowe pozwalają na bezpieczne i łatwe usunięcie zabrudzeń z płyty kuchennej, wnętrza piekarnika, a nawet desek do krojenia, garnków i patelni.

Myjka parowa Ariete Xvapor Deluxe 4146
ikona

MOC CZYSTOŚCI POD TWOJĄ KONTROLĄ

Za pomocą urządzenia do czyszczenia parowego XVAPOR DELUXE Ariete, możesz z łatwością dostosować strumień pary do aktualnych potrzeb, co zapewnia większą elastyczność i precyzję w pracy. Dodatkowo specjalna szczotka do tkanin, która znajduje się w zestawie, umożliwia łatwe odświeżenie zakurzonej tapicerki, a także przywrócenie blasku Twoim meblom. Dzięki tej myjce parowej możesz również odświeżyć zasłony i ubrania, a przy zwiększeniu mocy urządzenia, pozbyć się uciążliwych pluskiew z materaca. Bez użycia detergentów, XVAPOR DELUXE zapewnia nieskazitelnie czyste powierzchnie i świeżość we wnętrzach.

Myjka parowa Ariete Xvapor Deluxe 4146
ikona

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Częste mycie okien bywa uciążliwe i czasochłonne, ale teraz możesz sobie z tym poradzić za pomocą myjki parowej XVAPOR DELUXE. Dzięki regulowanemu ciśnieniu pary oraz specjalnej końcówce ze ściągaczem, sprzątanie okien staje się łatwe i wygodne. Myjka parowa Xvapor Deluxe marki Ariete to jednak nie tylko narzędzie do mycia okien - wyposażona w różnorodne akcesoria, doskonale sprawdzi się także podczas czyszczenia fug, płyty kuchennej, podłóg, dywanów, a nawet łazienkowych kamieni i osadów z mydła. Dzięki tej wszechstronnej myjce parowej osiągniesz nieskazitelną czystość bez użycia chemikaliów, a praca będzie szybka i wygodna.

Myjka parowa Ariete Xvapor Deluxe 4146
ikona

BEZPIECZNA I FUNKCJONALNA

Dzięki specjalnemu zaworowi, który blokuje możliwość odkręcenia go do momentu spadku ciśnienia w urządzeniu, myjka parowa zapewnia bezpieczeństwo podczas sprzątania oraz po zakończonej pracy. XVAPOR DELUXE jest również bezpieczna dla otoczenia, ponieważ nie wymaga użycia środków chemicznych, a gumowane koła chronią podłogi przed zarysowaniem. Wszystkie akcesoria urządzenia można przechowywać w specjalnym schowku znajdującym się w korpusie, co pozwala zaoszczędzić miejsce w domu. W każdym domu nawet tym najczystszym znajduje się mnóstwo drobnoustrojów, które potrafią uprzykrzyć życie. Myjka parowa XVAPOR DELUXE marki Ariete usuwa nawet 99,9% bakterii, roztoczy, wirusów oraz pluskiew dzięki wysokiej temperaturze pary, która osiąga 85 ºC. To wszystko bez użycia środków chemicznych, co jest nie tylko bezpieczne dla zdrowia, ale także przyjazne dla środowiska.

Myjka parowa Ariete Xvapor Deluxe 4146
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 1500 W
CIŚNIENIE 5 BAR
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA WODĘ 1.6 l
CZAS NAGRZEWANIA do 8 min
DŁUGOŚĆ WĘŻA 15 m
DŁUGOŚĆ KABLA 6 m
WAGA 5,39 kg
WYMIARY 37 x 26 x 30 cm
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top