Nawilżacz powietrza Noveen MUH360

Czasowo niedostępne
Mini nawilżacz powietrza Noveen MUH360 biały. Niewielkie urządzenie, cicha praca. Mini nawilżacz powietrza Noveen MUH360 biały to kompaktowe, przenośne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w biurze (stanowisko pracy) oraz małych pomieszczeniach. Model MUH360 posiada wbudowany akumulator 2000 mAh, który zapewnia do 12 h pracy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mini nawilżacz powietrza Noveen MUH360 biały

ikona

Niewielkie urządzenie, cicha praca

Mini nawilżacz powietrza Noveen MUH360 biały to kompaktowe, przenośne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w biurze (stanowisko pracy) oraz małych pomieszczeniach. Model MUH360 posiada wbudowany akumulator 2000 mAh, który zapewnia do 12 h pracy. Urządzenie można zasilać również z portu USB. Ultradźwiękowa technologia, umożliwia cichą pracę, co pozwoli cieszyć się odpowiednio nawilżonym powietrzem podczas pracy biurowej lub w trakcie odpoczynku i snu.

 

Mini nawilżacz powietrza Noveen MUH360 biały frontem na blacie
ikona

Jak działa nawilżacz ultradźwiękowy?

Mini nawilżacz powietrza Noveen MUH360 biały wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody o średnicy około 1-5um i generowania mgiełki. System wentylacji wyrzuca rozbite cząsteczki wody do suchego powietrza, gdzie podczas odparowywania uzyskujemy wymaganą wilgotność. Wyraźnie widoczna gładka i równa mgła wydostaje się z urządzenia. Dzięki temu przywraca i utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia sugerowany na poziomie pomiędzy 40-60%. Budowa nawilżacza ultradźwiękowego jest bardziej skomplikowana od nawilżaczy parowych czy ewaporacyjnych, dlatego pozwala na bardziej precyzyjne sterowanie wilgotnością w pomieszczeniu.

 

Mini nawilżacz powietrza Noveen MUH360 biały w plecaku
Opis
Producent PR Noveen
Rodzaj nawilżania Ultradźwiękowe
Moc Power 1,7 W
Sterowanie Elektroniczne / przyciskowe
Filtr FL Nawilżający
Poziom hałasu PH 29 dB
Wydajność [g/h] 30-50 ml/h
Max powierzchnia pomieszczenia [m2] 3 m²
Oczyszczacz Nie
Regulacja poziomu wilgotności RPW Nie
Ilość stopni nawilżania ISN 2
Wyświetlacz WY Nie
Funkcje FU automatyczne wyłączanie w przypadku braku wody
Pojemność zbiornika na wodę PZ 750 ml
Wymienny filtr WF Tak
Kolor Biały
Wysokość WS 17,7 cm
Szerokość SZ 9,6 cm
Głębokość GŁ 9,6 cm
Waga WG 0,367 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Zasilanie DC 5 V
To Top