NETATMO SMOKE ALARM NSA-EC, Inetigentny czujnik dymu · ORLEN VITAY

NETATMO SMOKE ALARM NSA-EC, Inetigentny czujnik dymu

W magazynie Wysyłamy w 24h
469,00 zł lub 93 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
W razie pożaru inteligentny czujnik dymu Netatmo włącza alarm 85 dB i wysyła w czasie rzeczywistym na Twój smartfon oraz smartfony członków Twojej rodziny ostrzeżenia, kiedy znajdujesz się poza domem. Dzięki ostrzeżeniom wysyłanym w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zadzwonić po służby ratunkowe, co zwiększa szanse uratowania domu i mienia, które się w nim znajduje. Produkt działa w sposób całkowicie niezależny. Wystarczy zamocować go na suficie i pobrać na smartfon aplikację, aby skonfigurować urządzenie.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Czujnik dymu Netatmo SMOKE ALARM

ikona

Alarm przeciwpożarowy

W razie pożaru inteligentny czujnik dymu Netatmo włącza alarm 85 dB i wysyła w czasie rzeczywistym na Twój smartfon oraz smartfony członków Twojej rodziny ostrzeżenia, kiedy znajdujesz się poza domem.
Dzięki ostrzeżeniom wysyłanym w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zadzwonić po służby ratunkowe, co zwiększa szanse uratowania domu i mienia, które się w nim znajduje.
Produkt działa w sposób całkowicie niezależny. Wystarczy zamocować go na suficie i pobrać na smartfon aplikację, aby skonfigurować urządzenie.
Inteligentny czujnik dymu wysyła Ci w czasie rzeczywistym ostrzeżenia w razie wykrycia dymu, kiedy znajdujesz się poza domem.
Inteligentny czujnik dymu zapewnia Ci bezpieczeństwo i spokój na dziesięć lat, dzięki zastosowaniu akumulatora o tak długim okresie eksploatacyjnym. Koniec z uciążliwymi ostrzeżeniami dotyczącymi niskiego poziomu naładowania akumulatora.
Inteligentny czujnik dymu wysyła na Twój smartfon ostrzeżenia kiedy zbliża się koniec jego okresu eksploatacyjnego i musi zostać przeprowadzona wymiana urządzenia.
Możliwość ustawienia miesięcznych, półrocznych lub rocznych zawiadomień z aplikacji, przypominających o konieczności przeprowadzenia testu inteligentnego czujnika dymu.

Smoke ALARM
ikona

Cechy

alarmy w czasie rzeczywistym wysyłane dzięki inteligentnemu czujnikowi dymu Netatmo
10-letni okres eksploatacyjny akumulatora
bardzo łatwa instalacja
ciągła kontrola własna
ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii
możliwość wyciszenia w swoim smartfonie Alarm o głośności 85 dB
przypomnienie o konieczności przeprowadzenia testu
produkt działający w sposób niezależny

Smoke ALARM
Opis
Producent PRD Netatmo
Łączność WiFi
Rodzaj czujnika Dymu
Wymagania systemowe Nie dotyczy
Elementy zestawu Brak danych
Sterowanie Aplikacja mobilna
Częstotliwość Brak danych
Informacje dodatkowe Czas działania baterii: 10 lat
Łatwa instalacja
Diody sygnalizacyjne LED
Kompatybilność Smartfony
Tablety
Gwarancja 24 miesiące
To Top