Niszczarka Fellowes Powershred 325i 4633001

Czasowo niedostępne
Niszczarka Fellowes Powershred 325i doskonale sprawdzi się do użytku przez wielu użytkowników. Niszczy 22-24 arkuszy papieru na ścinki 4x38 mm (poziom DIN P-4). Wyposażona została w system w 100% odporny na zacięcia oraz technologię SilentShred® minimalizującą hałas we wspólnych przestrzeniach roboczych.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Niszczarka Fellowes Powershred 325i

ikona

Idealna do użytku komercyjnego

Niszczarka Fellowes Powershred 325i doskonale sprawdzi się do użytku przez wielu użytkowników. Niszczy 22-24 arkuszy papieru na ścinki 4x38 mm (poziom DIN P-4). Wyposażona została w system w 100% odporny na zacięcia oraz technologię SilentShred® minimalizującą hałas we wspólnych przestrzeniach roboczych. Opatentowana technologia SafeSense® zatrzymuje niszczenie, gdy dłonie dotykają wejścia papieru.

Powershred® 325Ci
ikona

Unikalne cechy

Eliminuje uciążliwe zacięcia dokumentów dzięki systemowi 100% Jam Proof - elektronicznemu czujnikowi ilości niszczonych kartek.
Niszczarka Fellowes Powershred 325i jest cicha dzięki zastosowaniu technologii SilentShred.
Energooszczędna. Pobiera aż do 70% mniej energii podczas pracy i uśpienia, dzięki zastosowaniu rewolucyjnego Energy Savings System.
Wygodna w użytkowaniu - diody informujące o przepełnieniu i wyjętym koszu.
Mocna. Wyposażone w nowoczesny i wytrzymały silnik indukcyjny przystosowany do pracy ciągłej.

Powershred® 325Ci
ikona

Laur konsumenta

Niszczarka Fellowes Powershred 325is otrzymały już po raz szósty (w 2013, 2015, 2016, 2017, 2019 i 2020 roku) Złoty Laur Konsumenta. Fellowes od zawsze pytał o zdanie użytkowników naszych produktów w każdej z kategorii. Dzięki tym badaniom jesteśmy w stanie tworzyć i wdrażać innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku. Laur Konsumenta jest nagrodą, która pokazuje, że nasze niszczarki, jak również nasza marka są wysoko cenione przez użytkowników.

Powershred® 325Ci
Opis
Producent PR Fellowes
Poziom bezpieczeństwa DIN kartek P-4
Ilość kartek niszczonych jednorazowo (A4/80g) 21-23 arkuszy
Rozmiar ścinek 4 x 38 mm
Czas ciągłej pracy Nieograniczony
Czas odpoczynku Brak
Niszczy karty kredytowe Tak
Niszczy płyty CD/DVD Tak
Niszczy zszywki Tak
Niszczy małe spinacze biurowe Tak
Funkcja Start/Stop Fotokomórka
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Nie
Obudowa z kółkami Tak
Gwarancja 24 miesiące
To Top