Nóż uniwersalny ze stałym ostrzem FISKARS CarbonMax · ORLEN VITAY

Nóż uniwersalny ze stałym ostrzem FISKARS CarbonMax

W magazynie
89,90 zł lub 17 780 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Nóż uniwersalny CarbonMax zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w użytkowaniu dzięki unikalnej składanej osłonie ostrza. Narzędzie doskonale utrzymuje ostrze, dzięki czemu praca przebiega płynnie i bez żadnych drgań. Dodatkowo, możliwość obsługi jedną ręką i łatwe zabezpieczenie ostrza za pomocą przycisku uruchamiającego osłonę, pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z noża...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Nóż uniwersalny ze stałym ostrzem FISKARS CarbonMax

ikona

PŁYNNE CIĘCIE BEZ DRGAŃ

Nóż uniwersalny CarbonMax zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w użytkowaniu dzięki unikalnej składanej osłonie ostrza. Narzędzie doskonale utrzymuje ostrze, dzięki czemu praca przebiega płynnie i bez żadnych drgań. Dodatkowo, możliwość obsługi jedną ręką i łatwe zabezpieczenie ostrza za pomocą przycisku uruchamiającego osłonę, pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z noża.

Nóż uniwersalny ze stałym ostrzem FISKARS CarbonMax
ikona

ODPORNY NA UDERZENIA I UPADKI

Ergonomiczny uchwyt z powłoką SoftGrip™ zapewnia wygodę użytkowania nawet przez długi czas. Metalowy korpus oraz wzmocnione metalowe zakończenie rączki czynią nóż trwałym i odpornym na upadki i uderzenia. Dzięki magnesowi utrzymującemu ostrze w miejscu, wymiana ostrza jest łatwiejsza, a zawiasy noża otwierają się płynnie. Wewnętrzny schowek na 5 dodatkowych ostrzy sprawia, że nie są potrzebne dodatkowe akcesoria podczas wymiany.

Nóż uniwersalny ze stałym ostrzem FISKARS CarbonMax
ikona

24 RAZY TRWALSZE OSTRZE

Nóż CarbonMax wyposażony jest w ostrze, które jest aż 24 razy trwalsze niż standardowe ostrza użytkowe. Zewnętrzna długość noża wynosi 18,2 cm. Z nożem uniwersalnym CarbonMax praca staje się łatwiejsza i bezpieczniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Nóż uniwersalny ze stałym ostrzem FISKARS CarbonMax
Opis
PRODUCENT Fiskars
DŁUGOŚĆ 18,2 cm
DODATKOWE INFORMACJE Składana osłona ostrza
To Top