- 6%

Nożyce do trawy FISKARS Servo-System GS42

W magazynie
139,00 zł lub 27 600 pkt
13,25 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Cena bezpośrednio przed obniżką: 149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Nożyce GS42 marki Fiskars to doskonałe narzędzie do precyzyjnego przycinania trawnika. Dzięki mechanizmowi Servo-System nożyczki zapewniają szybkie i precyzyjne cięcie, jednocześnie zapobiegając zakleszczaniu się ostrzy. Co więcej, nożyczki są idealnie dostosowane dla osób prawo- i leworęcznych, a ich głowica obracana o 360° umożliwia pracę pod dowolnym kątem nawet w trudno dostępnych miejscach...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Nożyce do trawy FISKARS Servo-System GS42

ikona

GŁOWICA 360° DLA LEPSZYCH EFEKTÓW

Nożyce GS42 marki Fiskars to doskonałe narzędzie do precyzyjnego przycinania trawnika. Dzięki mechanizmowi Servo-System nożyczki zapewniają szybkie i precyzyjne cięcie, jednocześnie zapobiegając zakleszczaniu się ostrzy. Co więcej, nożyczki są idealnie dostosowane dla osób prawo- i leworęcznych, a ich głowica obracana o 360° umożliwia pracę pod dowolnym kątem nawet w trudno dostępnych miejscach.

Nożyce do trawy FISKARS Servo-System GS42
ikona

PRACA BEZ OBCIĄŻANIA DŁONI

Nożyce GS42 Fiskars to również narzędzie bardzo ergonomiczne - wygodna praca bez obciążania nadgarstków i dłoni dzięki możliwości ułożeniu nożyc w dowolnym kierunku. Rączka jest dodatkowo wyposażona w ergonomiczny kształt, który chroni palce i zabezpiecza je przed otarciem od spodu, a mechanizm blokujący zapewnia bezpieczeństwo pracy - możliwość szybkiego odbezpieczenia nożyc tylko jednym palcem. Trwałe i ostre ostrza nożyc mają długość 12 cm i zostały wykonane z wysokiej jakości stali, co zapewnia długie użytkowanie narzędzia. Dzięki tym właściwościom, nożyce GS42 Fiskars są idealne do pracy przy krawężnikach, wokół kwietników i innych trudno dostępnych miejscach, a ich doskonała jakość użytych materiałów gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania.

Nożyce do trawy FISKARS Servo-System GS42
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarno - pomarańczowy
PRZEZNACZENIE Do przycinania trawy
DŁUGOŚĆ OSTRZA 12 cm
DODATKOWE INFORMACJE głowica obracana o 360°, mechanizm blokujący
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top