Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB

Czasowo niedostępne
Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB. Oczyszcza powietrze po cichu: Jest to referencyjnie cichy model z serii KC-A. W niskim trybie pracy emituje zaledwie 16 dB(A), dlatego świetnie się sprawdzi w sypialni czy dziecięcym pokoju. Oczyszczacze Sharp emitują jony, które otaczają szkodliwe cząstki i dezaktywują je, czyniąc powietrze czystym i rześkim.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB

ikona

Oczyszcza powietrze po cichu:

Jest to referencyjnie cichy model z serii KC-A. W niskim trybie pracy emituje zaledwie 16 dB(A), dlatego świetnie się sprawdzi w sypialni czy dziecięcym pokoju. Oczyszczacze Sharp emitują jony, które otaczają szkodliwe cząstki i dezaktywują je, czyniąc powietrze czystym i rześkim.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB czarny widok z góry
ikona

Oczyszczaczanie aktywne i pasywne

Urządzenie wyposażone jest w potrójny system filtrów, generator jonów Plasmacluster oraz funkcję nawilżania. To unikatowe połączenie technologii oczyszczania sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest czyste, świeże i odpowiednio nawilżone powietrze.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB czarny widok na bok
ikona

Programy czyszczenia powietrza

Oczyszczacze przechwytują roztocza kurzu domowego czy pyłki, dzięki czemu alergicy łagodniej odczuwają sezonowe dolegliwości.Specjalne programy, pozwalające usunąć alergeny z pomieszczenia – takie jak kurz i pyłki, dzięki czemu powietrze staje się przyjazne dla alergików.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EUB czarny widok od przodu na filtr
ikona

System Plasmacluster Ion

Inteligentny system opatentowany przez firmę Sharp, który pomaga usuwać przykre zapachy, alergeny, bakterie, 99% wirusów a nawet roztocza unoszące się w powietrzu w całym pomieszczeniu. Dzięki temu Twój dombędzie pełen świeżego i czystego powietrza.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A40EU czarny widok na przód od lewego boku
Opis
Producent PR Sharp
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Tak
Wbudowany wyświetlacz Tak
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 26
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe Tryb Ion Shower
To Top