Oczyszczacz powietrza  TCL  - BREEVA A3WW WIFI OCZYSZCZACZ H13

W magazynie
749,00 zł lub 149 600 pkt
41,94 zł x 20 rat 0.6% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI. Automatyczne dostosowanie prędkości czyszczenia do poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI wyposażony jest w tryb automatyczny, który automatycznie dostosuje intensywność pracy do poziomu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Czujniki urządzenia stale monitorują odczyty jakości powietrza i odpowiednio dostosowują prędkość wentylatora. Oczyszczacz powietrza z funkcją trybu nocnego ogranicza pracę wentylatora do minimum, redukując w ten sposób hałas wentylatora. Dodatkowo podświetlenie przycisków i wskaźnik jakości powietrza są przyciemnione. Ta funkcja zapewnia spokojny sen członkom rodziny, a powietrze w pokoju jest zawsze czyste.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI

ikona

Automatyczne dostosowanie prędkości czyszczenia do poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI wyposażony jest w tryb automatyczny, który automatycznie dostosuje intensywność pracy do poziomu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Czujniki urządzenia stale monitorują odczyty jakości powietrza i odpowiednio dostosowują prędkość wentylatora. Oczyszczacz powietrza z funkcją trybu nocnego ogranicza pracę wentylatora do minimum, redukując w ten sposób hałas wentylatora. Dodatkowo podświetlenie przycisków i wskaźnik jakości powietrza są przyciemnione. Ta funkcja zapewnia spokojny sen członkom rodziny, a powietrze w pokoju jest zawsze czyste.

 

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI prawy bok
ikona

Funkcja jonizacji i stały monitoring

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI posiada funkcję jonizacji, która nasyca powietrze jonami, dzięki czemu mikroorganizmy osadzają się na podłożu i nie przedostają się do dróg oddechowych użytkownika. Urządzenia te są wysoce odporne na wirusy i zarodniki grzybów na meblach lub ścianach. Urządzenia wyposażone w generatory jonów mogą być niezwykle przydatne dla alergików, a także dla wszystkich, którzy na co dzień przebywają w pomieszczeniach o dużej wilgotności. To rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Dioda zamontowana w konstrukcji oczyszczacza zazwyczaj informuje o jakości powietrza. Jego kolor zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wiele modeli jest również wyposażonych w ekran, który wyświetla dokładne parametry w formie cyfrowej. Dzięki temu najważniejsze informacje będą zawsze pod ręką. Przy wyborze urządzenia należy sprawdzić, jakie wskaźniki może nam sygnalizować dany model i na tej podstawie wybrać urządzenie odpowiadające indywidualnym preferencjom użytkownika.

 

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI wskaźnik poziomu zanieczyszczenia
ikona

Filtry

Filtr HEPA (High Efficiency Air) oczyszczacza powietrza TCL BREEVA A3 WIFI usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń z bardzo wysoką skutecznością. Dzieje się tak dzięki specjalnym włóknom syntetycznym poliestrowo-szklanym, a także dużej powierzchni pochłaniającej. Tak wyposażone modele doskonale sprawdzą się w domu osób z alergią, astmą oraz wszystkich osób o obniżonej odporności na infekcje dróg oddechowych. Filtry HEPA usuwają kurz unoszący się w powietrzu, na przykład: PM10, PM2.5, PM1, roztocza, pyłki, grzyby, bakterie, wirusy. Filtry węglowe stosowane w oczyszczaczach powietrza wykonane są z cząstek węgla aktywnego, które doskonale wiążą szkodliwe cząstki. Do ich głównych zadań należy usuwanie zanieczyszczeń gazowych, takich jak dym papierosowy oraz lotne związki organiczne. LZO są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, toksyczne, drażniące, rakotwórcze, mogą dostać się do pomieszczenia przez otwarte okno lub system wentylacyjny lub być emitowane do zamkniętego pomieszczenia przez farby i substancje, kleje (np. formaldehyd) lub meble. Filtr węglowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, nawet przy niskich stężeniach. Urządzenia z filtrami węglowymi znajdą zastosowanie nie tylko w mieszkaniach czy biurach, ale także w obiektach przemysłowych. Głównym zadaniem filtra wstępnego jest wychwytywanie największych cząstek brudu. Mogą to być pyłki, kurz lub sierść zwierząt. Substancje te są niezwykle niebezpieczne dla alergików. Zaleca się regularne czyszczenie filtra, co zapewni, że reszta urządzenia również będzie działać z doskonałą wydajnością. Należy pamiętać, że filtr wstępny można myć wodą. Prawidłowe użytkowanie oczyszczaczy powietrza ma decydujący wpływ na żywotność i wydajność maszyny.

 

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI lewy bok
ikona

Ustawianie czasu sprzątania za pomocą timera

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI ma wbudowany timer, który pozwala dostosować godziny pracy urządzenia do własnych preferencji. Ułatwia to ustawienie czasu automatycznego włączania i wyłączania. Tak wyposażone oczyszczacze powietrza znajdą szerokie zastosowanie zarówno w domach, jak i biurach. Należy jednak pamiętać, że szkodliwe mikroorganizmy bardzo szybko się rozmnażają. Dlatego już tylko regularna eksploatacja urządzenia usunie zanieczyszczenia i zapewni oczekiwane rezultaty. Czujnik laserowy i czujnik VOC wykrywają cząstki stałe i lotne związki organiczne w powietrzu, takie jak dym z cygar i zapachy zwierząt. Trójkolorowy wskaźnik jakości powietrza zapewnia wyraźny widok, który pomaga sprawdzić jakość powietrza wokół Ciebie. Tryb automatyczny, który dostosowuje prędkość wentylatora na podstawie jakości powietrza w czasie rzeczywistym.

 

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI frontem
Opis
Producent PR TCL
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h] 270
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Nie
Sterowanie zdalne Tak
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 32 m²
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary WM 48 x 25 x 25 cm
Waga WG 5 kg
Kolor KO Biały
20 x 0.6%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top