Raty 0%

Oczyszczacz powietrza  TCL - KJ350F  WIFI OCZYSZCZACZ H13 WHITE

W magazynie
899,00 zł lub 179 600 pkt
89,9 zł x 10 rat 0% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI. Zdalne sterowanie. Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI jest sterowany za pomocą aplikacji mobilnej, co pozwala na lepsze wykorzystanie jego funkcji. Na smartfonach możemy na bieżąco monitorować jakość powietrza w pomieszczeniu, regulować tryb pracy wentylatora czy zdalnie włączać i wyłączać urządzenie.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI

ikona

Zdalne sterowanie

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI jest sterowany za pomocą aplikacji mobilnej, co pozwala na lepsze wykorzystanie jego funkcji. Na smartfonach możemy na bieżąco monitorować jakość powietrza w pomieszczeniu, regulować tryb pracy wentylatora czy zdalnie włączać i wyłączać urządzenie. Oczyszczacze powietrza sterowane aplikacją mobilną to doskonały wybór dla tych, którzy kochają nowoczesne technologie w swoich domach.

 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI aplikacja
ikona

Ciągły monitoring jakości powietrza w pomieszczeniu

Jakość powietrza jest zwykle sygnalizowana przez diodę zamontowaną w konstrukcji oczyszczacza powietrza TCL KJ350F WIFI. Jego kolor zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wiele modeli jest również wyposażonych w ekran, który wyświetla dokładne parametry w formie cyfrowej. Dzięki temu najważniejsze informacje będą zawsze pod ręką. Przy wyborze urządzenia należy sprawdzić, jakie wskaźniki może nam powiedzieć dany model i na tej podstawie wybrać urządzenie, które odpowiada indywidualnym preferencjom użytkownika.

 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI wskaźnik jakości powietrza
ikona

Filtry

Filtr HEPA (High Efficiency Air) w oczyszczaczu powietrza TCL KJ350F WIFI usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń z bardzo wysoką wydajnością. Dzieje się tak dzięki specjalnym włóknom wykonanym z mieszanki poliestrowo-szklanej, a także dużej powierzchni pochłaniającej. Les modèles équipés de cette manière seront parfaits pour les maisons des personnes allergiques, des astmatiques et toutes les personnes ayant une résistance réduite aux dróg oddechowych. Filtr HEPA usuwa zawieszony kurz, na przykład: PM10, PM2.5, PM1, roztocza, pyłki, grzyby, bakterie, wirusy. Filtry węglowe stosowane w oczyszczaczach powietrza wykonane są z cząstek węgla aktywnego, które doskonale wiążą szkodliwe cząstki. Do ich głównych zadań należy usuwanie zanieczyszczeń gazowych, takich jak dym papierosowy oraz lotne związki organiczne. LZO są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, toksyczne, drażniące, rakotwórcze, mogą dostać się do pomieszczenia przez otwarte okno lub system wentylacyjny lub być emitowane do zamkniętego pomieszczenia przez farby i substancje, kleje (np. formaldehyd) lub meble. Filtr węglowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, nawet przy niskich stężeniach. Urządzenia z filtrami węglowymi znajdą zastosowanie nie tylko w mieszkaniach czy biurach, ale także w obiektach przemysłowych. Głównym zadaniem filtra wstępnego jest wychwytywanie największych cząstek brudu. Mogą to być pyłki, kurz lub sierść zwierząt. Substancje te są niezwykle niebezpieczne dla alergików. Zaleca się regularne czyszczenie filtra, co zapewni, że reszta urządzenia również będzie działać z doskonałą wydajnością. Należy pamiętać, że filtr wstępny można myć wodą. Prawidłowe użytkowanie oczyszczaczy powietrza ma decydujący wpływ na żywotność i wydajność maszyny.

 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI filtr
ikona

Ustawianie czasu oczyszczania

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI ma wbudowany timer, który pozwala dostosować godziny pracy urządzenia do własnych preferencji. Ułatwia to ustawienie czasu automatycznego włączania i wyłączania. Tak wyposażone oczyszczacze powietrza znajdą szerokie zastosowanie zarówno w domach, jak i biurach. Należy jednak pamiętać, że szkodliwe mikroorganizmy bardzo szybko się rozmnażają. Tak więc tylko regularna eksploatacja urządzenia usunie zanieczyszczenia i zapewni oczekiwane rezultaty.

 

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI frontem
Opis
Producent PR TCL
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h] 350
Filtracja powietrza Tak
Nawilżanie powietrza Nie
Wbudowany wyświetlacz Tak
Sterowanie zdalne Tak
Filtry HEPA
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²] 42
Gwarancja 24 miesiące
Wymiary WM 42 x 28 x 28 cm
Waga WG 4,8 kg
Kolor KO Biały
10 x 0%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top