Odkurzacz Ariete Handy Force 2761/10

W magazynie
289,00 zł lub 57 600 pkt
27,55 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Handy Force to nowa generacja odkurzaczy z potężnym silnikiem cyklonowym o mocy 600 W. To urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, ergonomiczne i zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności użytkowania. Dzięki licznym akcesoriom produkt idealnie nadaje się do czyszczenia dywanów, podłóg, szczelin, tkanin i innych trudno dostępnych powierzchni...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz Ariete Handy Force 2761/10

ikona

MOCNY, PORĘCZNY I OSZCZĘDNY

Handy Force to nowa generacja odkurzaczy z potężnym silnikiem cyklonowym o mocy 600 W. To urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, ergonomiczne i zaprojektowane z myślą o maksymalnej elastyczności użytkowania. Dzięki licznym akcesoriom, produkt idealnie nadaje się do czyszczenia dywanów, podłóg, szczelin, tkanin i innych trudno dostępnych powierzchni.

Odkurzacz Ariete Handy Force 2761/10
ikona

NIESAMOWITA MOC ODKURZANIA

Dzięki zastosowaniu silnika cyklonowego, Handy Force może pochwalić się niesamowitą siłą ssania, jednocześnie zużywając tylko 19,9 kWh energii rocznie. Oznacza to, że jest to nie tylko potężne, ale i oszczędne urządzenie, które pozwoli Ci na swobodne posprzątanie całego mieszkania, wyciągnięcie okruszków i brudu z dywanu, a także pozbycie się kurzu i brudu z najdalszych zakamarków Twojego domu.

Odkurzacz Ariete Handy Force 2761/10
ikona

UNIWERSALNY I SKUTECZNY

Dzięki licznym akcesoriom, Handy Force jest niezwykle uniwersalny i skuteczny. W zestawie znajdują się specjalne końcówki, które umożliwiają czyszczenie tapicerki i tkanin, wyciąganie brudu z trudno dostępnych szczelin, a także usuwanie kurzu z najmniejszych zakamarków Twojego domu. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek i czystość w każdym zakątku swojego domu.

Odkurzacz Ariete Handy Force 2761/10
ikona

ERGONOMICZNY

Handy Force został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Lekka konstrukcja i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że sprzątanie staje się przyjemnością, nawet przy długim użytkowaniu. Ponadto, odkurzacz jest wyposażony w łatwo czyszczący się zbiornik na zanieczyszczenia, który pozwoli Ci pozbyć się zebranych podczas sprzątania śmieci bez bezpośredniego kontaktu z zawartością.

Odkurzacz Ariete Handy Force 2761/10
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 600 W
ZUŻYCIE ENERGII 19,9 kWh/rok
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA NA ZANIECZYSZCZENIA 1,5 l
DŁUGOŚĆ PRZEWODU ZASILAJĄCEGO 5 m
WAGA 4,5 kg
WYMIARY 27 x 23 x 122 cm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top