Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V

W magazynie
749,00 zł lub 149 600 pkt
71,41 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Jeśli szukasz wygodnego i praktycznego rozwiązania do sprzątania Twojego domu, bezprzewodowy pionowy odkurzacz Ariete jest dla Ciebie idealny. Nie musisz już martwić się o przewód i ciągłe szukanie wolnego gniazdka. Ten odkurzacz 2w1 oferuje...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V

ikona

REWOLUCJA W SPRZĄTANIU TWOJEGO DOMU

Jeśli szukasz wygodnego i praktycznego rozwiązania do sprzątania Twojego domu, bezprzewodowy pionowy odkurzacz Ariete jest dla Ciebie idealny. Nie musisz już martwić się o przewód i ciągłe szukanie wolnego gniazdka. Ten odkurzacz 2w1 oferuje wielofunkcyjne rozwiązania do sprzątania wszystkich trudno dostępnych miejsc, które z pewnością ułatwią Ci codzienne obowiązki.

Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V
ikona

TECHNOLOGIA CYKLONOWA DLA MAKSYMALNEJ WYDAJNOŚCI I SKUTECZNOŚCI

Odkurzacz Ariete został wyposażony w innowacyjny cyfrowy silnik, który zapewnia bardzo dużą moc ssania, dwukrotnie większą niż w standardowych modelach. Dzięki technologii cyklonowej i trzem filtrom: tkaninowemu, metalowemu i HEPA, odkurzacz zatrzymuje niemal 100% najdrobniejszych cząstek i uwalnia powietrze pozbawione zanieczyszczeń. Na jednym naładowaniu baterii litowo-jonowej o napięciu 22,2 V, czas pracy wynosi do 35 minut.

Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V
ikona

IDEALNY DO WSZYSTKICH ZADAŃ

Odkurzacz Ariete to nie tylko sprzęt do sprzątania podłóg. Dzięki różnorodnym końcówkom możesz pozbyć się sierści zwierząt, kurzu, pajęczyn i zanieczyszczeń z najwyższych półek, mebli, kanap i krzeseł. Obrotowa turboszczotka z diodami LED i miękkim wałkiem jest idealna do delikatnych podłóg, takich jak parkiet czy panele. Odkurzacz wyposażony jest również w końcówkę szczelinową, szczotkę do tkanin i mini turboszczotkę do usuwania sierści.

Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V
ikona

BEZLITOSNY DLA KURZU

Dzięki obrotowej turboszczotce z podświetleniem LED, nie umkną Ci żadne drobinki kurzu na podłodze. Jeśli natomiast zależy Ci na ochronie delikatnych powierzchni, takich jak marmur czy drewno, możesz skorzystać z delikatnej szczotki z gąbką, która nie pozostawi na nich żadnych zarysowań. Dzięki elastycznemu mocowaniu szczotek manewrowanie odkurzaczem jest bardzo łatwe, co ułatwia sprzątanie każdego zakamarka bezprzewodowo. Turboszczotka PET BRUSH to niesamowita innowacja, która skutecznie usuwa sierść i brud pozostawione przez Twojego czworonożnego przyjaciela. Bezprzewodowy odkurzacz Ariete 2723 jest idealny do sprzątania łóżek dla psów, drapaków dla kotów oraz mebli tapicerowanych, a dzięki systemowi filtracji powietrze, które wydmuchuje jest całkowicie wolne od zanieczyszczeń.

Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V
ikona

CZYSTOŚĆ I HIGIENA

Dzięki zbiornikowi na zanieczyszczenia EASY CLEAN, pozbycie się brudu i kurzu jest niezwykle łatwe. Po prostu naciśnij przycisk, a zanieczyszczenia znikną w jednej chwili. Zbiornik ma specjalną konstrukcję, która uniemożliwia powrót zanieczyszczeń na podłogę lub do powietrza. Możesz również łatwo wyczyścić zbiornik i filtry, myjąc je pod bieżącą wodą, co pozwala na pełne wykorzystanie możliwości swojego bezprzewodowego odkurzacza.

Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V
ikona

WSZECHSTRONNY

Odkurzacz 2723 może szybko przekształcić się w odkurzacz ręczny, który jest niezbędny nie tylko w kuchni, ale także w samochodzie. Końcówka szczelinowa z wąskim otworem jest idealna do usuwania brudu z trudno dostępnych miejsc. Dzięki długiemu czasowi pracy na jednym naładowaniu bezprzewodowe odkurzanie całego wnętrza samochodu, w tym tapicerki, podłogi, bagażnika i szczelin, nie stanowi problemu. Odkurzacz posiada również małą ssawkę do tapicerki, która pozwala na jeszcze lepsze efekty sprzątania. Duża moc ssania to nie tylko efektywność odkurzania, ale też możliwość wykorzystania urządzenia do próżniowego pakowania pościeli, koców czy nawet ubrań. Ariete 2723 to odkurzacz, który oprócz tego, że nie zabiera dużo miejsca, pomaga także w organizacji przestrzeni do przechowywania.

Odkurzacz Ariete Digital Lithium Arancio 2723 22V
Opis
PRODUCENT Ariete
POJEMNOŚĆ 1 l
BATERIA Li-ion 22,2 V
CZAS PRACY 35 min
CZAS ŁADOWANIA 4 h
POZIOMY PRACY 2
DODATKOWE INFORMACJE System filtracji HEPA, panel sterowania typu soft touch, zbiornik na zanieczyszczenia Easy Clean, system przechowywania w pionie, obrotowa turboszczotka z diodami LED i miękkim wałkiem do delikatnych podłóg, końcówka szczelinowa, szczotka do tkanin, mini turboszczotka do ściągania sierści, wskaźnik ładowania LED
WYMIARY 26 x 18 x 105 cm
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top