Odkurzacz Ariete Jet Force 2791/5

W magazynie
439,00 zł lub 87 600 pkt
41,85 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Mocny i wydajny odkurzacz JetForce mod. 2791 to urządzenie, które zapewni skuteczne i wygodne sprzątanie w Twoim domu. Dzięki silnikowi cyklonowemu, o mocy 800 W oraz regulowanej mocy ssania, odkurzacz oddzieli zanieczyszczenia trafiające do zbiornika na...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Odkurzacz Ariete Jet Force 2791/5

ikona

MOCNY I FUNKCJONALNY

Mocny i wydajny odkurzacz JetForce mod. 2791 to urządzenie, które zapewni skuteczne i wygodne sprzątanie w Twoim domu. Dzięki silnikowi cyklonowemu, o mocy 800 W oraz regulowanej mocy ssania, odkurzacz oddzieli zanieczyszczenia trafiające do zbiornika na odpady w sposób jeszcze bardziej efektywny. W połączeniu z filtrem HEPA, który zatrzymuje najdrobniejszy pył i mikroskopijne cząstki brudu, JetForce jest niezwykle skuteczny w utrzymaniu czystości w Twoim domu.

Odkurzacz Ariete Jet Force 2791/5
ikona

CICHY I BEZPIECZNY

Odkurzacz JetForce jest niezwykle cichy podczas pracy, generując dźwięki na poziomie 78 db. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z niego bez obawy o zakłócanie ciszy w domu. Ponadto, gumowane koła oraz elementy zabezpieczające na szczotce zapewniają bezpieczne sprzątanie każdej powierzchni - nie musisz się martwić o powstawanie rys podczas sprzątania.

Odkurzacz Ariete Jet Force 2791/5
ikona

ŁATWY W OBSŁUDZE

JetForce to nie tylko urządzenie skuteczne, ale również bardzo funkcjonalne. Bezworkowa konstrukcja oraz wyjmowany zbiornik na zanieczyszczenia, o pojemności 2,5 l, umożliwiają łatwe i wygodne opróżnienie odkurzacza. Dzięki wbudowanemu filtrowi HEPA, który jest łatwy w czyszczeniu pod bieżącą wodą, możesz mieć pewność, że usuwasz najdrobniejsze zanieczyszczenia z powietrza. Ponadto, odkurzacz jest kompaktowy i wygodny w przechowywaniu. Zestaw akcesoriów, który znajduje się w komplecie, doskonale sprawdzi się przy generalnych porządkach.

Odkurzacz Ariete Jet Force 2791/5
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 800 W
POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA 2,5 l
POZIOM HAŁASU 78 db
RODZAJ FILTRA HEPA: wyjmowany i zmywalny
ROCZNE ZUŻYCIE ENERGII 24 kWh
REGULACJA MOCY SSANIA Tak
WYMIARY 40 x 32 x 27,5 cm
DODATKOWE INFORMACJE Gumowane koła
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top