Olej silnikowy półsyntetyczny ORLEN OIL TRAWOL 2T CZERWONY 100ml

W magazynie
19,50 zł lub 3 700 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Półsyntetyczny olej doskonale mieszający się z paliwem, gwarantujący wysoką ochronę przed osadzaniem się nagaru oraz bardzo niską emisję dymu w każdych warunkach pracy utrzymuje smarującą warstwę filmu olejowego doskonale przeciwdziałając zużyciu przy wysokich obrotach i temperaturach.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Olej silnikowy półsyntetyczny ORLEN OIL TRAWOL 2T CZERWONY 100ml

ikona

OLEJ DO SPRZĘTU OGRODNICZEGO

Półsyntetyczny olej doskonale mieszający się z paliwem, gwarantujący wysoką ochronę przed osadzaniem się nagaru oraz bardzo niską emisję dymu w każdych warunkach pracy utrzymuje smarującą warstwę filmu olejowego doskonale przeciwdziałając zużyciu przy wysokich obrotach i temperaturach. ZASTOSOWANIE: ORLEN OIL Trawol 2T przeznaczony jest do wszelkiego typu sprzętu ogrodniczego wyposażonego w silniki dwusuwowe. Przede wszystkim do stosowania w kosiarkach, pilarkach, wykaszarkach, itp. między innymi producentów takich jak Husqvarna czy Stihl. Dozowanie: Według zaleceń producenta silnika. 2% w stosunku do paliwa /1:50/ jeżeli producent silnika nie zaleca inaczej. Oferowany będzie w opakowaniach 100 ml z podziałką na etykiecie ułatwiającą dozowanie oleju do paliwa.

zdjęcie produktu
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Orlen Oil ogrodnicze
Pojemność 0,1 L
lepkość kinematyczna w temp. 100°C 9,7 mm2/s
temperatura zapłonu 104 °C
temperatura płynięcia ­-25 °C
Popiół siarczanowy 0,17 %
zawartość wody nie zawiera
zawartość stałych ciał obcych nie zawiera
To Top