Opiekacz Ariete Toast & Grill Compact 1971

Czasowo niedostępne
Jeśli uwielbiasz chrupiące i aromatyczne kanapki, to musisz poznać nowy produkt Toast & Grill Compact. Dzięki niemu grillowanie i opiekanie kanapek stanie się dziecinnie proste, szybkie i wygodne...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

OpiekAcz Ariete Toast & Grill Compact 1971

ikona

GRILLOWANIE KANAPEK NIGDY NIE BYŁO TAKIE PROSTE!

Jeśli uwielbiasz chrupiące i aromatyczne kanapki, to musisz poznać nowy produkt Toast & Grill Compact. Dzięki niemu grillowanie i opiekanie kanapek stanie się dziecinnie proste, szybkie i wygodne.

Opiekcz Ariete Toast & Grill Compact 1971
ikona

MAŁY, ALE POTĘŻNY

Ten niewielki, ale bardzo potężny opiekacz śniadaniowy, z mocą 750 W, jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie szybkość i wygodę. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom jest łatwy do przechowywania, nawet w pionie, co znacznie oszczędza miejsce w kuchni.

Opiekcz Ariete Toast & Grill Compact 1971
ikona

NIEPRZYWIERAJĄCA POWŁOKA I ŁATWE CZYSZCZENIE

Dzięki nieprzywierającej powłoce na płycie grzejnej, Toast & Grill Compact jest bardzo łatwy do czyszczenia. Dodatkowo posiada wskaźnik świetlny włączenia i gotowości, co czyni go bardzo praktycznym, bezpiecznym i łatwym w obsłudze.

Opiekcz Ariete Toast & Grill Compact 1971
ikona

GRILLUJ I OPIEKAJ KANAPKI, PANINI, A NAWET WARZYWA!

Toast & Grill Compact nie tylko opieka kanapki i panini, ale również grilluje warzywa, dodając im niepowtarzalnego smaku. Wymiary płyty grzejnej wynoszą 23 cm x 13 cm, co pozwala na grillowanie większych ilości jedzenia na raz.

Opiekcz Ariete Toast & Grill Compact 1971
ikona

IDEALNY DO LEKKICH I SZYBKICH POSIŁKÓW

Toast & Grill Compact to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie lekkie i szybkie posiłki. Dzięki niemu opiekanie kanapek na lunch staje się dziecinnie proste. Możliwość kreatywnego komponowania składników do kanapek pozwoli Ci uwolnić swoją wyobraźnię i stworzyć niepowtarzalne smaki.

Opiekcz Ariete Toast & Grill Compact 1971
ikona

GRZANKI Z TOAST & GRILL COMPACT

Pokrój kromki chleba na grzanki i nadziej je pomidorkami koktajlowymi, warzywami i serem. Dzięki Toast & Grill Compact, przygotowanie pysznych i aromatycznych grzanek staje się dziecinnie proste.

Opiekcz Ariete Toast & Grill Compact 1971
Opis
PRODUCENT Ariete
MOC 750 W
NIEPRZYWIERAJĄCA POWŁOKA Tak
WYMIARY PŁYTKI GRZEJNEJ 23 x 13 cm
WAGA 1,22 kg
WYMIARY 24 x 23,5 x 9 cm
DODATKOWE INFORMACJE Wskaźnik świetlny włączenia i gotowości, łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu
To Top