- 0,01 zł

Ostrzałka do noży Gerlach

W magazynie
78,99 zł lub 15 597 pkt
Promocja obowiązuje w dniach: od 03.01.2024
Cena bezpośrednio przed obniżką: 99,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Zaufaj praktycznej, bezpiecznej i trwałej ostrzałce do noży i postaw na model Gerlach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie naostrzyć noże o ostrzach gładkich ze stali nierdzewnej...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Ostrzałka do noży Gerlach

ikona

GWARANCJA TRWAŁOŚCI I SKUTECZNOŚCI

Zaufaj praktycznej, bezpiecznej i trwałej ostrzałce do noży i postaw na model Gerlach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie naostrzyć noże o ostrzach gładkich ze stali nierdzewnej. Ostrzałka została zaprojektowana z myślą o użytkowniku, dlatego wyposażona jest w ergonomiczną i antypoślizgową rękojeść, co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas jej użytkowania. Dzięki temu można bez obaw i z łatwością ostrzyć swoje noże w domowych warunkach. Nie trać czasu na poszukiwanie innych, mniej skutecznych rozwiązań - Ostrzałka do noży 04 to gwarancja trwałości i skuteczności w jednym. Sprawdź ją już dziś i przekonaj się, że ostrzenie noży może być łatwe i przyjemne!

Ostrzałka do noży Gerlach
Opis
PRODUCENT Gerlach
RODZAJ Ostrzałka do noży
PRZEZNACZENIE Do noży o ostrzach gładkich ze stali nierdzewnej
DODATKOWE INFORMACJE Antypoślizgową rękojeść
To Top