Pendrive Samsung BAR Plus 2020 BAR Plus 128GB MUF-128BE3/APC srebrny

W magazynie
119,00 zł lub 23 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Bar Plus MUF-128BE3/APC nowej generacji zmienia pendrive w urządzenie niezbędne na co dzień, oferując imponującą prędkość i atrakcyjny design. Szybka i wygodna prędkość odczytu do 400 MB/s i zgodność z najnowszym standardem USB 3.1 zapewnią Ci więcej czasu na pracę i zabawę, jak również oglądanie i tworzenie treści. Ważące 3 GB wideo 4K UHD prześlesz z Bar Plus MUF-128BE3/APC na swój PC w zaledwie 10 sekund.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Pendrive Samsung BAR PLUS (2020) 128GB MUF-128BE3/APC Champagne Silver

ikona

Prędkość w pięknym stylu

Nowoczesne podejście do klasyki. Bar Plus MUF-128BE3/APC nowej generacji zmienia pendrive w urządzenie niezbędne na co dzień, oferując imponującą prędkość i atrakcyjny design. Zaprojektowany tak, by idealnie leżał w dłoni, stanowiący spójną całość metalowy korpus to czysty minimalizm, który doskonale łączy styl, prędkość i niezawodność.

Prędkość w pięknym stylu
ikona

Przenoś pliki w mgnieniu oka

Nie trać czasu. Szybka i wygodna prędkość odczytu do 400 MB/s i zgodność z najnowszym standardem USB 3.1 zapewnią Ci więcej czasu na pracę i zabawę, jak również oglądanie i tworzenie treści. Ważące 3 GB wideo 4K UHD prześlesz z Bar Plus MUF-128BE3/APC na swój PC w zaledwie 10 sekund.

Przenoś pliki w mgnieniu oka
ikona

Surowe wyrafinowanie

Równie wytrzymały co stylowy. Solidny metalowy korpus skutecznie chroni Twoje dane, a zintegrowany brelok zapobiegnie zgubieniu pendrive'a. Bar Plus MUF-128BE3/APC to idealne zestawienie oszałamiającego designu z imponującą wytrzymałością.

Surowe wyrafinowanie
ikona

Wytrzymały i godny zaufania

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, pliki pozostają bezpieczne. Ekspertyza Samsung w zakresie pamięci USB czyni z Bar Plus MUF-128BE3/APC pendrive, na którym bez żadnych obaw możesz przechowywać cenne dane. Doskonałą ochronę stanowi obudowa odporna na wodę, wstrząsy, temperaturę, magnes oraz promienie rentgena, a dodatkowo wspomoże go 5-letnia ograniczona gwarancja.

Wytrzymały i godny zaufania
Opis
Interface USB 3.1
Maksymalna szybkość odczytu do 400 Mb/s
Gwarancja GW 10 lat
Pojemność 128 GB
Producent Samsung
To Top