- 7%

Piła do drewna FISKARS Xtract SW72

W magazynie
129,00 zł lub 25 600 pkt
12,3 zł x 12 rat 1.2% RRSO
Cena bezpośrednio przed obniżką: 139,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Piła Xtract™ SW72 marki Fiskars - doskonałe narzędzie do cięcia drewna i przycinania gałęzi drzew. Dzięki specjalnemu uzębieniu, piła zapewnia szybkie i efektywne cięcie, a ergonomiczna rękojeść pokryta tworzywem SoftGrip™, zapewnia pewny i mocny chwyt. Ta wysuwana piła ręczna została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym cięciu gałęzi i drewnianych desek o maksymalnej średnicy cięcia 12 cm. Piła jest dostosowana dla osób prawo- i leworęcznych, a nowy, wygodny zaczep do paska zwiększa komfort pracy i bezpieczeństwo...
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Piła do drewna FISKARS Xtract SW72

ikona

SZYBKIE I EFEKTYWNE CIĘCIE

Piła Xtract™ SW72 marki Fiskars - doskonałe narzędzie do cięcia drewna i przycinania gałęzi drzew. Dzięki specjalnemu uzębieniu, piła zapewnia szybkie i efektywne cięcie, a ergonomiczna rękojeść pokryta tworzywem SoftGrip™, zapewnia pewny i mocny chwyt. Ta wysuwana piła ręczna została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym cięciu gałęzi i drewnianych desek o maksymalnej średnicy cięcia 12 cm. Piła jest dostosowana dla osób prawo- i leworęcznych, a nowy, wygodny zaczep do paska zwiększa komfort pracy i bezpieczeństwo.

Piła do drewna FISKARS Xtract SW72
ikona

SPECJALNE UZĘBIENIE

Dzięki specjalnemu uzębieniu (zęby ułożone na przemian), piła zapewnia szybkie i czyste cięcie w jednym kierunku - do siebie. Wysuwane ostrze można łatwo schować, co pozwala na komfortowe i bezpieczne przenoszenie lub przechowywanie piły. Zintegrowany klips do zawieszenia piły na pasku zapewnia większą wygodę pracy i bezpieczeństwo. Piła Xtract™ SW72 ma długość ostrza 16 cm i kolor czarno-pomarańczowy. Doskonała jakość użytych materiałów gwarantuje długie użytkowanie narzędzia. Wybierz Piłę Xtract™ SW72 marki Fiskars i ciesz się szybkim i precyzyjnym cięciem!

Piła do drewna FISKARS Xtract SW72
Opis
PRODUCENT Fiskars
KOLOR Czarno - pomarańczowy
PRZEZNACZENIE Do cięcia drewna i przycinania gałęzi drzew
DŁUGOŚĆ OSTRZA 16 cm
DODATKOWE INFORMACJE klips do zawieszenia piły na pasku
12 x 1.2%
Kwota kredytu
Pierwsza wpłata
Liczba rat
2 Liczba rat
x
0,00 zł Wysokość raty
%
%
%
%
%
%
Szczegóły finansowe wskazanej propozycji:
Całkowita kwota kredytu 500,00 zł
Całkowita kwota do zapłaty 0,00 zł
Całkowity koszt kredytu 0,00 zł
Prowizja 0,00 zł
Stopa oprocentowania stała 0,00 %
Odsetki 0,00 zł
RRSO 0,00 %
Rozwiń szczegóły
To Top