Preparat do czyszczenia felg PLATINUM IMPACT 500ml

W magazynie
33,00 zł lub 6 400 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Platinum Impact Płyn do czyszczenia felg to zasadowy preparat służący do czyszczenia powierzchni aluminiowych i stalowych z zabrudzeń i osadów drogowych.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Preparat do czyszczenia felg PLATINUM IMPACT 500ml

ikona

PERFEKCYJNY DO CZYSZCZENIA FELG

Platinum Impact Płyn do czyszczenia felg to zasadowy preparat służący do czyszczenia powierzchni aluminiowych i stalowych z zabrudzeń i osadów drogowych. Dzięki specjalistycznym dodatkom antykorozyjnym zabezpiecza przed korozją oraz negatywnym działaniem soli i piasku. Nie zawiera kwasów, dzięki czemu jest bezpieczny dla powierzchni aluminiowych oraz stalowych felg i śrub mocujących. ZASTOSOWANIE: Preparat przeznaczony do czyszczenia zabrudzeń z wszelkich powierzchni aluminiowych i stalowych w samochodach osobowych i ciężarowych, motocyklach, rowerach i innych urządzeniach narażonych na utlenianie i działanie warunków atmosferycznych. Usuwa osad drogowy, pył z klocków hamulcowych, ślady korozji, zmatowienia, plamy oleju oraz ślady po gumie. Zalecany do stosowania na felgi stalowe i aluminiowe. Uwaga! Nie stosować na lakierowane kołpaki i elementy z tworzyw sztucznych.

Preparat do czyszczenia felg
Opis
Producent Orlen Oil
Marka Platinum Impact
Pojemność 0,5 L
barwa klarowna
gęstość w 20°C 0,970 - 0,990 g/ml
wygląd ­jednorodna ciecz bez zanieczyszczeń mechanicznych
opakowania Atomizer 500 ml
To Top